رومیزی PVC ضد آب

رومیزی پاک PVC که به عنوان رومیزی شفاف PVC نیز شناخته می شود ، نوع جدیدی از محصولات ساخته شده از مواد PVC است. کاملاً شفاف و شفاف است.

جزئیات محصول

رومیزی PVC را پاک کنیدهمچنین به عنوان شناخته شده استرومیزی شفاف PVC، نوع جدیدی از محصول ساخته شده از مواد PVC است. کاملاً شفاف و شفاف است. به آن شیشه نرم گفته می شود. در برابر درجه حرارت و سایش زیاد مقاوم است ، از آن برای محافظت از میله های میز مانند میزهای قهوه خوری میز در برابر اصطکاک و سوختگی و همچنین برای حفظ ظاهر میزها ، میزهای قهوه و دیگر میزهای گرم استفاده می شود. به طور خاص ، از میزهای مرمر و شیشه ، میزهای چوبی جامد و میزهای رنگی محافظت می کند.

PVC Transparent Tablecloth

Clear PVC tablecloth

فیلم پی وی سی روشن، که دارای مقاومت در برابر حرارت بالا ، مقاومت در برابر سرما ، مقاومت در برابر اسید قوی ، مقاومت در برابر قلیایی ، مقاومت در برابر فشار سنگین ، ضد الکتریسیته ساکن ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت کششی ، ضد پیری ، انتقال نور خوب و عمر طولانی است. تنظیم تولید با توجه به برنامه قابل انجام است.

رومیزی PVC ضد آب

-برای استفاده از سفره و سفره استفاده می شود.
-به عنوان میز محافظت از اصطکاک و سوختگی استفاده می شود.

-به جای شیشه استفاده شود.

clear pvc film

clear PVC sheet manufacturer

خدمات ازمحصولات PVC را پاک کنید

team {0}}) تیم تولید حرفه ای با تجربه بیش از years {0}} 5 سال؛

Q {0}}) سیستم QC سختگیرانه برای تولید محصولات قوام؛

Any {0}}) هرگونه سؤال یا پرسشی در طی} {1}} ساعت پاسخ داده می شود.

problem {0}}) هر مشکلی با کیفیت با with 1} d روزهای کاری بازپرداخت می شود

DER حرفه ای استواضحتولید کننده ورق پی وی سی ،محصولات ما در تبلیغات هستند اگر توزیع کنندهرومیزی رومیزی PVC وینیل را پاک کنید، یاپارچه رومیزی PVC با کریستال پاک ،و اگر سوالی دارید یا نیاز داریدرول پی وی سی را پاک کنیدلطفا با ما آزادانه تماس بگیرید

Crystal-Clear PVC Tablecloth Fabric

DER New Material یکی از برجسته ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان سفره رومیزی PVC ضد آب پاک چین است که با کارخانه حرفه ای ، ما قادر به تولید سفره رومیزی pvc ضد آب با کیفیت بالا با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم محصولاتی را برای فروش به شما ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: رومیزی PVC ضد آب ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like