پرچم پلیستر خالص

پرچم سفارشی پلیستر خالی باید مستقیما تهیه شده با تصاویر سفارشی باشد و در قطب پرچم برای تبلیغات در فضای باز یا داخل ساختمان نصب شود.

جزئیات محصول

پرچم سفارشی پلیستر خالی باید مستقیما تهیه شده با تصاویر سفارشی باشد و در قطب پرچم برای تبلیغات در فضای باز یا داخل ساختمان نصب شود.

123

flag banner material

flag material

ماده پرچمدار پرچمدار دوگانه:

پارچه پایه آن نازک است، نرم تا لمس، بافت با درجه بالا، می تواند در جلو و عقب چاپ شده، و اثر نفوذ دو برابر حدود 90٪ است. پارچه ای دوبار شفاف با پارچه دوبارۀ توزیع و جوهر مبتنی بر حلال برای جوهر مبتنی بر آب وجود دارد. پارچه دوبار شفاف مناسب برای پرچم، پرچم، تبلیغات پرچم دار، بنر، پنجره تجاری، پرده، نقاشی POP از مرکز خرید و غیره است. از آنجا که اثر نفوذ دوگانه خوب است، اثر جوهر افشان می تواند نقش تبلیغاتی دو طرفه ایفا کند. که می تواند هزینه چاپ را نجات دهد. این می تواند به طور کامل جایگزین برخی از زمینه های تبلیغاتی مانند چاپ و رنگرزی، چاپ روی صفحه نمایش، انتقال حرارتی و چاپ بنر، که هزینه نیست و نمی تواند در دسته های کوچک تولید می شود.

DERFLEX مواد پرچم را برای بیش از 10 سال تولید کرده است، اگر علاقه بیشتری به محصولات ما داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید


مواد جدید DER یکی از پیشگامان تولید و تامین کنندگان پرچم پلی استر در چین است که با کارخانه های حرفه ای قادر به تولید پرچم پلی استر پرچم با کیفیت بالا با قیمت رقابتی می باشند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like