پرچم حلال مواد با پشتوانه غیر بافته شده

پرچم حلال مواد با پشتوانه منسوج پارچه پلی استر با بوش پارچه منسوج در پشت است. این است که پرچم چاپ استفاده می شود. حمایت بوش حفاظت است که محافظت از چاپگر از جوهر رفتن را از طریق پارچه به خاک پلت فرم است.

جزئیات محصول

پرچم حلال مواد با پشتوانه غیر بافته شدهاستپارچه پلی استربا پارچه منسوج بوش در پشت. این است که پرچم چاپ استفاده می شود. حمایت بوش حفاظت است که محافظت از چاپگر از جوهر رفتن را از طریق پارچه به خاک پلت فرم است.

Solvent flag material with non-woven backing

solvent printable flag materials

flag material fabric

DERFLEX تولید و عرضه رقابتی ترینمواد حلال قابل چاپ پرچم، که به بیش از 20 کشور در سراسر جهان فروخته شده است. عملکرد تصویری واضح، قیمت کارخانه durance طولانی در فضای باز ما محصولات رقابتی میان مشتریان می کند.

 

اصلیپرچم پارچه موادحلال چاپگر:

DX110BP: 110gsn کنیتد پارچه منسوج پارچه آستر

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با تیم فروش ما برای بحث و بررسی بیشتر.

 


مواد جدید که یکی از پیشرو مواد حلال پرچم چین با ذغال حمایت تولید کنندگان و تامین کنندگان است، با کارخانه های حرفه ای، ما قادر به تولید مواد با کیفیت بالا پرچم حلال با پشتوانه ذغال در قیمت رقابتی است و ما می توانیم همیشه شما را برای فروش ارائه. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: حلال پرچم مواد با ذغال پشتیبان گیری، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی، کیفیت بالا برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like