پارچه پانل خورشیدی

پارچه پانل خورشیدی یک پارچه با دوام و مصنوعی ساخته شده از پلی استر با پوشش PVC است. این پارچه برای کاهش انتقال حرارت از طریق پنجره طراحی شده است، این پارچه همچنین از تابش خیره کننده و اشعه مضر خورشید را کاهش می دهد.

جزئیات محصول

پارچه پانل خورشیدی یک پارچه با دوام و مصنوعی ساخته شده از پلی استر با پوشش PVC است . این پارچه برای کاهش انتقال حرارت از طریق پنجره طراحی شده است، این پارچه همچنین از تابش خیره کننده و اشعه مضر خورشید را کاهش می دهد. در حالی که مسدود کردن اشعه های خورشید، صفحه نمایش خورشیدی هزینه های انرژی را کاهش می دهد و برای مبلمان داخلی شما حفاظت می کند. مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر محو شدن، صفحه نمایش خورشیدی یک جایگزین با دوام برای صفحه نمایش حشرات است. عالی برای حفظ حریم خصوصی در طول روز بدون مسدود کردن نظر، این پارچه چند منظوره سال ها طول می کشد استفاده از در فضای باز. صفحه نمایش خورشیدی بلوک تا 90٪ از اشعه های خورشید است.

پارچه روی صفحه نمایش خورشیدی

پارچه پلی استر با پوشش PVC

مواد خورشیدی Screen Shade


مواد خورشیدی DERFLEX از پلی استر بسیار قوی وینیل پوشش داده شده است . مواد روی صفحه نمایش خورشیدی به طور کلی توسط مقدار گرما و تابش که بلوک آن طبقه بندی شده طبقه بندی شده است. به عنوان مثال، DERFLEX 90 بلوک تا 90٪ از گرما و تابش خورشید را در خود دارد، در حالی که DERFLEX 80 بلوک تا 80٪ از گرما و تابش خورشید. برای یک شکست سریع، مقایسه در جدول زیر را ببینید:

انواع صفحه نمایش خورشیدی و ویژگی های آن

نوع مواد

انسداد گرما

مسدود کردن UV

دید

یادداشت

DERFLEX 80

تا 80٪

75٪

25٪ باز بودن

- محبوبترین
- گزینه های رنگ :

·            سیاه

·            رنگ قهوه ای

·            خاکستری

·            رنگ بژ

·            گچ بری

·            برنز تیره

DERFLEX 90

تا 90٪

90٪

10٪ باز بودن

- بهترین انتخاب برای خورشید مستقیم
- گزینه های رنگ :

·            سیاه

·            رنگ قهوه ای

·            خاکستری

·            رنگ بژ

·            گچ بری

·            برنز تیره

DERFLEX 95

تا 95٪

95٪

5٪ باز بودن

- گزینه های رنگ :

·            سیاه

·            سفید

·            سفید / خاکستری

·            موچا

·            آلپاکا

·            برنز تیره

·            فندق

·            شن


مواد جدید DER یکی از پیشروترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان پارچه روی صفحه نمایش چین است که با کارخانه حرفه ای قادر به تولید پارچه با کیفیت بالا روی صفحه نمایش با قیمت رقابتی هستند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه روی صفحه نمایش خورشیدی، پلی استر با پوشش PVC
پرس و جو

You Might Also Like