پارچه نسوز پارچه فایبرگلاس پارچه فایبرگلاس با روکش سیلیکون

پارچه نسوز از پارچه پلی وینیل کلراید و فایبرگلاس ساخته شده است. این دارای ویژگی های مقاومت در برابر شعله ، ضد آب ، ضد تراکم ، عایق حرارت ، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. به دلیل انعطاف پذیری و اتصال به هر شکلی ، از آن برای ایجاد مانع ، صفحه نمایش ، سقف های ساختمان و دیوارهای ساختمان استفاده می شود.

جزئیات محصول

شانگهای DER New Material Co. ، Ltd حرفه ای استبرزنت نسوز مادهتولید کننده و صادر کننده در چین ، که مربوط به طراحی ، توسعه و تولید استساخت و ساز.

پارچه نسوزاز پلی وینیل کلراید و پارچه فایبرگلاس ساخته شده است. این دارای ویژگی های مقاومت در برابر شعله ، ضد آب ، ضد تراکم ، عایق حرارت ، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. به دلیل انعطاف پذیری و اتصال به هر شکلی ، از آن برای ایجاد مانع ، صفحه نمایش ، سقف های ساختمان و دیوارهای ساختمان استفاده می شود.

fireproof fabric

پارچه فایبرگلاس سیلیکونییکی از مواد محافظت از محیط زیست است ، این ماده از نظر مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا کاملاً ارتقا می یابد.

1) مواد غشایی سازگار با محیط زیست

2) پارچه سبک و با مقاومت بالا

3) توانایی ضد آتش خوب ، می تواند برای بسته بندی ، دکوراسیون ، صفحه ضد آتش استفاده شود.

شماره قطعه

مشخصات فنی

عرض

DG500

500 گرم متر فایبرگلاس با روکش PVC

1M

DG550

550 گرم متر فایبرگلاس با روکش سیلیکون

1M

DG1000

1000 گرم متر فایبرگلاس با روکش سیلیکون

1M

fiberglass cloth

fireproof fabric application

DER حرفه ای استپارچه نسوزتولید کننده ، محصولات ما در حال تبلیغ هستند. اگر توزیع کننده هستید رول پارچه ای فایبرگلاس، یامقاوم در برابر شعلهمواد برزنتی، و اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز بهغشای برزنتی، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه WhatsApp +8615821774106 ایمیل joyce@derflex.comDER New Material یکی از پیشروترین تولید کنندگان و تامین کنندگان پارچه فایبرگلاس پارچه فایبرگلاس پارچه فایبرگلاس با روکش سیلیکون است که با کارخانه حرفه ای قادر به تولید پارچه نسوز فایبرگلاس پارچه فایبرگلاس با پوشش سیلیکون با کیفیت بالا با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم محصولات شما را به شما پیشنهاد دهیم برای فروش به محصولات عمده فروشی ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه فایبرگلاس پارچه فایبرگلاس با روکش سیلیکون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like