رسانه های چاپ تصویر زمینه چسب جوهر افشان

چسب رسانه های چاپ جوهر افشان تصویر زمینه نوع مواد استفاده برای جوهر افشان چاپ تصویر زمینه، آن را از طریق شیمیایی الیاف نساجی آب بر اساس پوشش های ضد آب و پوشش چسب به طور گسترده ای مورد استفاده برای دکوراسیون داخلی و بیان عالی رنگ است .

جزئیات محصول

چسب رسانه های چاپ جوهر افشان تصویر زمینهنوع مواد استفاده برای استتصویر زمینه چاپ جوهر افشان، آن را از طریق شیمیایی الیاف نساجی آب بر اساس پوشش های ضد آب و پوشش چسب به طور گسترده ای مورد استفاده برای دکوراسیون داخل ساختمان و رنگ عالی بیان. بافت بوم شخصیت های پایه چسب قابل جابجایی آسان به درخواست و محیط زیست دوستانه است.

self adhesive wallpaper

seld adhesive polyester textile

inkjet wallpaper material


مواد:

75 * 75D پارچه پلی استر 130gsm

چسب:

مایع شفاف اکریلیک چسب

انتشار مقاله: 130gsm


عملکرد بالا در لاتکس، سازگار با محیط زیست و حلال و UV چاپ ماشین سازگاری کامل عملکرد برجسته رنگ ویژگی های روشن. موثر حل مشکل آموزش لمینیت فیلم, پوشش ضعیف و کوچک شدن وقتی داخل چسب pp, ماشین برچسب مواد استفاده می شود.


مواد جدید که یکی از پیشرو چین جوهر افشان چسب کاغذ دیواری چاپ رسانه تولید کنندگان و تامین کنندگان است، با کارخانه های حرفه ای ما قادر به تولید با کیفیت بالا جوهر افشان چسب کاغذ دیواری رسانه چاپ در قیمت رقابتی است و ما می توانیم همیشه شما را برای فروش ارائه. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: چسب جوهر افشان تصویر زمینه چاپ رسانه، جوهر افشان مواد کاغذ دیواری
پرس و جو

You Might Also Like