پارچه وینیل Ripstop برای کیسه های کیسه های پی وی سی

پارچه وینیل Ripstop برای کیسه های کیسه های پلی کربنات PVC پارچه های وینیل Ripstop نوعی پارچه پنبه ای PVC است که با نخ پارچه ای فوق العاده قوی ساخته شده است تا پارچه پوشش داده شده PVC را در هر دو پاره شدن و شکستن بیشتر کند.

جزئیات محصول


پارچه وینیل Ripstop برای کیسه های کیسه های پی وی سی


پارچه وینیل Ripstop برای کیسه فله پی وی سیپارچه وینیل Ripstop نوعی پارچه پنبه ای PVC است که دارای نخ پارچه ای فوق العاده قوی است تا پارچه های پوشش داده شده PVC را در هر دو پاره شدن و شکستن بیشتر کند.


تسمه های پارچه ای بسته بندی شده


مواد تارپو ظرف مخزن مورد نیاز تست بسیار سخت است، به ویژه در صنعت نفت. از آنجا که کیسه های نفت برای مدت طولانی در دریا استفاده می شود، نمی تواند منجر به آلودگی به اقیانوس شود.


مواد پارچه تزیینی پارچه پوشش داده شده PVC


DERFLEX PVC با کیفیت بالا را برای مواد کیسه ای بکار می برد. اگر علاقه بیشتری به محصولات ما دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


مواد جدید DER یکی از چین و چروک های اصلی وینیل چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان کیسه های کیسه های پی وی سی است و با کارخانه های حرفه ای ما می توانیم پارچه های وینیل Ripstop با کیفیت بالا برای کیسه های پلاستیکی با قیمت رقابتی تولید کنیم و همیشه می توانیم محصولات شما را ارائه دهیم برای فروش به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه وینیل Ripstop برای کیسه های کیسه های پلاستیکی PVC، کیسه های کانتینر تارپولین،
پرس و جو

You Might Also Like