سفره رومیزی PVC

Shanghai DER New Material Co.، Ltd یک تولید کننده و صادر کننده غلتک رومیزی PVC در چین است ، که به طراحی ، توسعه و تولید پارچه رومیزی PVC نگران است.

جزئیات محصول

پارچه میز PVCنه تنها پارچه ای هستند بلکه الگوهای و الگوهای متنوعی نیز دارند و علاوه بر سفره های سبک روستایی و سبک اروپایی ، سبک ساده و سبک های دیگر ، دارای جلوه تزئینی خوبی هستند ، همچنین شفاف هستند.

PVC table cloth

PVC imitation cloth tablecloth

سطحسفره PVCمقاوم در برابر سایش است یک قطعه ازسفره PVCمی توان بعد از پاک کردن مکرر از آن استفاده کرد. علاوه بر این ، سطحسفره پارچه تقلیدی PVCصاف بوده و رنگ آمیزی آن با روغن آسان نیست. هنگامی که لکه روغن به سطح سطح چسبیدمیز ضد اتوفقط باید با مقدار کمی مواد شوینده تمیز شود و نیازی به تمیز کردن آن مانند سفره معمولی نیست.

فیلم مسدود کردن پنجره خورشید

-از دکوراسیون خانه یا محل کار استفاده می شود.
به عنوان محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی استفاده می شود.

-به عنوان بلوک درجه حرارت بالا استفاده می شود.

Anti Ironing Table Cloth

Faux Linen Rectangle Table Cloth

خدمات ازمیز پارچه ای مستطیل کتان Faux

1) تیم تولید حرفه ای با تجربه بیش از 15 سال؛

2) سیستم QC سختگیرانه برای ساختن محصولات قوام.

3) هرگونه سؤال یا پرسشی در مدت 8 ساعت پاسخ داده می شود.

4) هر گونه مشکل کیفیت با 3 روز کاری بازپرداخت می شود

DER حرفه ای استرومیزی ضد آب PVC ،محصولات ما در تبلیغات هستند اگر توزیع کنندهرومیزی مستطیل کتان Faux، یاسفره پارچه، و اگر سوالی دارید یا نیاز داریدفیلم مسدود کردن پنجره خورشیدلطفا با ما آزادانه تماس بگیرید

linen tablecloth

DER New Material یکی از برجسته ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان سفره سفره pvc چین است ، با کارخانه حرفه ای ، ما قادر به تولید سفره رومیزی با کیفیت بالا pvc با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم محصولاتی را برای فروش به شما ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: سفره PVC ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like