پنبه ای پنبه ای برای تگرگ

تیرانداز پی وی سی برای پوسته پوسته می تواند به کل بدن ثابت شود، سطح آن آسان نیست به آسیب رساندن، و آن را می توان به راحتی شسته شده است. این مخصوصا برای محل اضطراری و شکستگی استخوان گروهی مناسب است. این تجهیزات اضطراری لازم برای اداره کمک های اولیه پزشکی، اورژانس، ارتش، نجات زلزله، فاجعه آتش سوزی، شرکت های صنعتی و معدنی، نجات دریایی، تیم های ورزشی، حمل و نقل و صنعت ساخت و ساز است. با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست. شرکت ما دارای نقش برجسته در زمینه تیراندازی pvc در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.

جزئیات محصول

پنبه خام پنبه برای برانکار


pvc tarpaulin for stretcher


تیرانداز پی وی سی برای پوسته پوسته می تواند به کل بدن ثابت شود، سطح آن آسان نیست به آسیب رساندن، و آن را می توان به راحتی شسته شده است. این مخصوصا برای محل اضطراری و شکستگی استخوان گروهی مناسب است. این تجهیزات اضطراری لازم برای اداره کمک های اولیه پزشکی، اورژانس، ارتش، نجات زلزله، فاجعه آتش سوزی، شرکت های صنعتی و معدنی، نجات دریایی، تیم های ورزشی، حمل و نقل و صنعت ساخت و ساز است.


pvc tarpaulin for stretcher


pvc tarpaulin for stretcher


با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست شرکت ما نقش اصلی را در زمینه ایفا می کند پنبه پنبه در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.


مواد جدید DER یکی از پیشروهای پنبه ای چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان برانکارد با کارخانه های حرفه ای می باشد. ما قادر به تولید تسمه PVC با کیفیت بالا برای نانوایی با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پنبه ای پنبه ای برای برانکار، DERFLEX، تیراندازی pvc
پرس و جو

You Might Also Like