Pvc Coated Fabric برای حفاظت از لباس

تی شرت Pvc برای محافظت از لباس شامل لباس های محافظ آتش نشانی، لباس های محافظ صنعتی، لباس های محافظتی پزشکی، لباس های محافظ نظامی و غیره. لباس های محافظ عمدتا برای آتش سوزی، صنعت نظامی، کشتی، نفت، صنایع شیمیایی، نقاشی اسپری، تمیز کردن، ضد عفونی، آزمایشگاه و سایر صنایع و ادارات استفاده می شود. پارچه پوشش داده شده توسط Pvc مواد اصلی برای ساخت پروتزهای کلسترول است. با استفاده از شخصیت های ضد آتش، ضد پیری و تسلسل بالا، تله های پی وی سی در محافظت از صنعت بیشتر و بیشتر می شود. با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست. شرکت ما رتبه پیشرو در زمینه تیراندازی pvc در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.

جزئیات محصول

تی شرت پی وی سی برای محافظت از لباس


Pvc Coated Fabric For Protecting Clothing


تی شرت Pvc برای محافظت از لباس شامل لباس های محافظ آتش نشانی، لباس های محافظ صنعتی، لباس های محافظتی پزشکی، لباس های محافظ نظامی و غیره. لباس های محافظ عمدتا برای آتش سوزی، صنعت نظامی، کشتی، نفت، صنایع شیمیایی، نقاشی اسپری، تمیز کردن، ضد عفونی، آزمایشگاه و سایر صنایع و ادارات استفاده می شود.


 pvc tarpaulin


pvc coated fabric

پارچه پوشش داده شده توسط Pvc مواد اصلی برای ساخت پروتزهای کلسترول است. با شخصیت های ضد آتش، ضد پیری و تنش بالا،   تله های پی وی سی در محافظت از صنعت بیشتر و بیشتر اهمیت می دهند.


با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست شرکت ما رتبه اصلی در زمینه تی شرت pvc   در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود حرفه ای ما به طور مداوم.

مواد جدید DER یکی از پیشرو در چین پارچه Pvc پوشش برای حمایت از تولید کنندگان و تامین کنندگان پوشاک است، با کارخانه حرفه ای، ما قادر به تولید پارچه با کیفیت بالا Pvc پوشش برای حفاظت از لباس در قیمت رقابتی، و ما همیشه می توانید شما را برای فروش محصولات شما . به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: Pvc Coated Fabric برای حفاظت از لباس، pvc tarps، پارچه پنبه pvc، پارچه پرده pvc
پرس و جو

You Might Also Like