پنبه پلاستیکی برای تخلیه اسلاید

تیرانداز پی وی سی برای اسلاید تخلیه به عنوان تجهیزات نجات تلفن همراه در آسانسور آتش نشانی و ماشین پلت فرم بالا استفاده می شود. پرسنل بالقوه بلند مرتبه سرعت کشیدن را از طریق تغییرات زانو، آرنج، بازو و اندام تنظیم می کنند و به سرعت از مناطق خطرناک دور می شوند. با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست. شرکت ما دارای نقش برجسته در زمینه تیراندازی pvc در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.

جزئیات محصول

تیغه pvc برای اسلاید تخلیه


تیغه pvc برای اسلاید تخلیه


تیرانداز پی وی سی برای اسلاید تخلیه به عنوان تجهیزات نجات تلفن همراه در آسانسور آتش نشانی و ماشین پلت فرم بالا استفاده می شود. پرسنل بالقوه بلند مرتبه سرعت کشیدن را از طریق تغییرات زانو، آرنج، بازو و اندام تنظیم می کنند و به سرعت از مناطق خطرناک دور می شوند.


تیغه pvc برای اسلاید تخلیه


تیغه pvc برای اسلاید تخلیه


با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست. شرکت ما دارای نقش برجسته در زمینه تیراندازی pvc در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.


مواد جدید DER یکی از پیشروهای پنبه ای چین است که برای تولید کنندگان و تامین کنندگان اسلحه تخلیه با کارخانه های حرفه ای تولید می شود، ما می توانیم تولید تیغه با کیفیت بالا را برای تخلیه اسلاید با قیمت رقابتی تولید کنیم و همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: تی شرت pvc برای اسلاید تخلیه، DERFLEX، تیراندازی pvc
پرس و جو

You Might Also Like