چرم مصنوعی PVC PU برای چمدان مبل با دوام

چرم PVC / PU نوعی چرم مصنوعی است ، نام کامل آن "چرم تقویت شده با میکرو الیاف" است که متعلق به چرم سطح بالا در چرم مصنوعی است. از مزایای مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر سرما ، تنفس ، مقاومت در برابر پیری ، بافت نرم ، محافظت از محیط زیست و ظاهر زیبا برخوردار است.

جزئیات محصول

پی وی سی پی ویچرم مصنوعیبرای مبل راحتی با دوام

برخلاف چرم مصنوعی ، نام کامل آن&است.چرم تقویت شده با میکرو الیافGG quot ؛ ، که متعلق به چرم سطح بالا در چرم مصنوعی است.
از مزایای مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر سرما ، تنفس ، مقاومت در برابر پیری ، بافت نرم ، محافظت از محیط زیست و ظاهر زیبا برخوردار است.

شکل ظاهری و ساختار داخلیچرم مصنوعی پی وی سیبه چرم طبیعی بسیار نزدیک هستند و سایر خصوصیات فیزیکی آن به چرم طبیعی نزدیک است و رنگ آن از چرم طبیعی پررنگ تر است.
مقاومت تاشو در دمای اتاق می تواند به بیش از 1 میلیون بار برسد و مقاومت در برابر تاشو در دمای پایین نیز می تواند به سطح چرم طبیعی برسد.

The lampshade covers the perforated material

چرم طبیعی به دلیل داشتن ویژگی های طبیعی عالی در تولید مایحتاج روزمره و محصولات صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، با رشد جمعیت جهانی&# 39 ، تقاضای انسان برای چرم دو برابر شده است و مدت زمان طولانی است که مقدار محدود چرم طبیعی قادر به تأمین این تقاضا نیست.
دانشمندان برای حل این تناقض تحقیق و تولید چرم مصنوعی وچرم مصنوعی PUچرم مصنوعی دهه ها پیش برای جبران کمبودهای چرم طبیعی. روند تاریخی بیش از 50 سال تحقیق فرآیند چرم مصنوعی و چرم مصنوعی چالش طبیعی چرم است.
دانشمندان با مطالعه و تجزیه و تحلیل ترکیب شیمیایی و ساختار سازمانی چرم طبیعی ، شروع با پارچه لاک زده نیتروسلولز و ورود چرم مصنوعی PVC که اولین نسل چرم مصنوعی است ، شروع کردند.

بر این اساس ، دانشمندان بسیاری از پیشرفتها و اکتشافات را انجام داده اند ، ابتدا بهسازی بستر و سپس به اصلاح و بهبود رزین پوشش می پردازند. در دهه 1970 ،چرم مصنوعی PUسوزنی به داخل منگنه ها ، به شبکه ها متصل شده و غیره ، به طوری که مواد پایه دارای مقطعی به شکل نیلوفر ، شکل الیاف توخالی بوده و به ساختاری متخلخل رسیده است ، که مطابق با ساختار خالص چرم طبیعی است. مورد نیاز: لایه سطحی چرم مصنوعی در آن زمان می تواند از یک لایه پلی اورتان با ساختار ریز متخلخل ساخته شود که معادل دانه چرم طبیعی است.
در نتیجه ، ظاهر و ساختار داخلیچرم مصنوعی براقبه تدریج به چرم طبیعی نزدیک می شوند و سایر خصوصیات فیزیکی نزدیک به شاخص های چرم طبیعی است و رنگ آن از چرم طبیعی روشن تر است. قابلیت انعطاف پذیری دمای طبیعی آن بیش از 1 میلیون بار می شود و درجه حرارت تاشو نیز می تواند به سطح چرم طبیعی برسد.
ظهور الیاف ریز PU چرم مصنوعی نسل سوم چرم مصنوعی است. پارچه نبافته شبکه ساختار سه بعدی آن شرایطی را فراهم می کند که چرم مصنوعی از نظر ماده پایه با چرم طبیعی جور در آید.

PVC artificial leather

چرم مصنوعی چاپ شدهترکیبی از اشباع دوغاب PU و فن آوری پردازش لایه سطح کامپوزیت با ساختار منافذ باز ، سطح عظیمی از الیاف فوق العاده ریز و جذب زیاد آب را اعمال می کند ، و باعث می شود چرم مصنوعی فوق العاده PU دارای فوق العاده بسته بندی شده باشد از نظر ریزساختار داخلی ، شکل ظاهری ، بافت و خصوصیات فیزیکی و راحتی پوشیدن افراد با چرم طبیعی درجه یک مقایسه شود. علاوه بر این ، چرم مصنوعی میکروفیبر از نظر مقاومت شیمیایی ، یکنواختی کیفیت ، سازگاری تولید و پردازش در مقیاس بزرگ و مقاومت ضد آب و کپک از چرم طبیعی پیشی می گیرد.

تمرین ثابت کرده است که ویژگی های عالی چرم مصنوعی را نمی توان با چرم طبیعی جایگزین کرد. طبق تجزیه و تحلیل بازارهای داخلی و خارجی ، چرم مصنوعی منابع ناکافی را تا حد زیادی جایگزین چرم طبیعی کرده است.
استفاده از چرم مصنوعی و چرم مصنوعی برای تزئین کیف ، لباس ، کفش ، وسایل نقلیه و مبلمان به طور فزاینده ای توسط بازار شناخته شده است. طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ، مقادیر زیاد و بسیاری از انواع آن را نمی توان با چرم طبیعی سنتی ارضا کرد.

چرم مصنوعی طرح لیچیامکانات

1. دارای مقاومت بسیار عالی در برابر سایش ، تنفس عالی و مقاومت در برابر پیری. سرعت تا شدن با چرم طبیعی قابل مقایسه است. خم شدن دمای طبیعی ...
2. طول متوسط ​​(احساس خوب پوست). مقاومت در برابر پارگی و استحکام پوست (مقاومت در برابر سایش بالا ، مقاومت در برابر پارگی ، مقاومت در برابر کشش).
3. متعلق به چرم بازیافتی است. این نرمتر از چرم واقعی است و انعطاف پذیری بالایی دارد. این یک چرم سطح بالا در چرم مصنوعی است و به نوع جدیدی از چرم تعلق دارد ...
4- هیچ گونه آلودگی از تولید برای استفاده وجود نخواهد داشت و عملکرد محیطی برتر است.
5. از مزایای مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر سرما ، تنفس ، مقاومت در برابر پیری و ظاهر زیبا برخوردار است. بهترین گزینه برای جایگزینی چرم طبیعی است.

Printed artificial leather

چرم مصنوعی ونژونگهداری
1. برای تمیز کردن از آب تمیز بیش از 40 درجه سانتیگراد استفاده کنید یا از مواد شوینده یا بنزین درجه بالا استفاده کنید.
2. تمیز خشک یا در معرض آفتاب قرار نگیرید.
3. به بعضی از حلالهای آلی دست نزنید

4. در معرض آفتاب قرار نگیرید
5- به بعضی از حلالهای آلی دست نزنید
6. ژاکت چرمی PU برای جمع آوری باید آویز و کیف شود و قابل جمع شدن نیست.


کالا
فیلم سقفی سوراخ دار
مواد
چرم میکروفیبر PVC / PU
ضخامت
0.25 میلی متر -3 میلی متریا سفارشی
رنگ
قرمز ، نارنجی ، صورتی ، سبز ، سبز ارتشی ، آبی ، آبی تیره ، شکلاتی ، بنفش تیره ، بژ و غیره
عرض
140 سانتی متر
همچنین نامگذاری شده است
پارچه چرمی pu ، چرم نرم PVC
تجربه
20 سال
استفاده
کفش ، کیف ، لباس ، کمربند ، دستکش ، خانه ، مبلمان ، لباس ، آلات موسیقی ، صنعت
نمونهPU بله 7 روز ، PVC بدون نمونه است
زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید15-30 روز

چرم مصنوعی برجستهبه طور گسترده ای در زیر استفاده می شود:

pu leather material

مبل ، صندلی ماشین و غیره:

poly urethane fabric

چرم مصنوعی پی وی سیچرا DERFLEX؟

توانایی تولید و تجربه

DERFLEX حرفه ای استچرم مصنوعی مشکیتولید کننده در چین با تجربه بیش از 20 سال.

50 ماشین بافندگی و بافته شده برای ساخت پارچه ؛

4 دستگاه پوشش برای پوشش PVC ؛

400-500 کارگر 24 ساعته در تولید (2 سوئیچ)

15 مهندس برای تحقیق در مورد محصولات و فن آوری های جدید برای پاسخگویی به نیاز مشتری.

Perforated PU leather

Derflex 20 year

خدمات

نمونه ها: رایگانچرم چمداننمونه هادر حساب DHL مشتریان موجود است

تضمین کیفیت: هر گونه مشکل کیفیت در طول دوره تضمین بلافاصله پس از بازخورد حل می شود

تیم فروش بین المللی حرفه ای: 7 * 24 ساعت خدمات آنلاین. هر گونه س questionsال 24 ساعته پاسخ داده می شود.

حمل و نقل: همکاری طولانی مدت با نمایندگی های حمل و نقل ملی و بین المللی ، که تضمین کننده تحویل محصول در اولین بار است.

مدت پرداخت: مشتریانی که همکاری پایدار طولانی مدت دارند با روش های خاصی از پرداخت پشتیبانی می شوند

Whatsup برای اطلاعات بیشتر: 0086 17316447897

Hot Tags: چرم مصنوعی پی وی سی ، چرم مصنوعی PU ، چرم مصنوعی PU ، چرم مصنوعی براق ، چرم مصنوعی چاپی ، چرم مصنوعی الگوی لیچی ، چرم مصنوعی Wenzhou ، چرم مصنوعی برجسته ، چرم مصنوعی مشکی ، چرم مصنوعی پی وی سی چرم ، چرم مبل ، چرم اتومبیل ، چمدان چرم ، بدون بو و با دوام
پرس و جو

You Might Also Like