مواد پی وی سی Frontlit بنر برای بیلبورد

DERFLEX تولید و تامین frontlit پی وی سی بنر برای بیلبورد. با خوب قدرت کششی و شکستن، زندگی طولانی در فضای باز جذب جوهر خوب مواد بنر بیلبورد ما کسب و کار شما رقابت حمایت می کنند

جزئیات محصول

DERFLEX تولید و تامینبنر frontlit پی وی سی برای بیلبورد. کششی و شکستن قدرت جذب جوهر خوب زندگی در فضای باز بلند مابیلبورد بنر موادکسب و کار خود را به رقابتی حمایت می کنند

PVC coated frontlit

رول بنر پی وی سی frontlit


hot laminated frontlit

500D frontlit بنر مواد


frontlit banner material

بنر frontlit روکش پی وی سی


بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز عمدتا اشاره به بزرگراه ها از جمله بزرگراه ها و جاده های شهری و overpasses و دیگر بخش های عمده همراه بیلبوردهای قد بلند و چشم نواز.

billboard banner material

بیلبورد در فضای باز


outdoor banner rolls

جاده جانبی بیلبورد


solvent banner material

بیلبورد های شهر

استفاده از بیلبورد

بیلبوردهای توپخانه ضد هوایی معمولا در جاده های شهری و در بزرگراه های استانی و کشوری که در آن بزرگراه و یا ترافیک انسانی هستند متمرکز ساخته شده است. به دلیل آن ویژگی های مقیاس بزرگ ارتفاع بالا را تبلیغات بیشتر چشم نواز تداوم بیشتر برای جلب توجه بیشتر مردم. اگر با چند بعدی حس چند بصری, ترکیب رنگ خلاقیت بسیار تکان دهنده است، مردم احساس immersive، تاثیر گذار. در همین حال، بیلبورد تسلیحات تجهیزات نظامی ویژگی های سرمایه گذاری به موقع برای زندگی است و آن حق مالکیت و حق استفاده مانند خانه داشته باشد. آن می تواند فروش و اجاره، پس از آن انتخاب بهتری برای سرمایه گذاری ثابت.


مواد جدید علامه یکی از برجسته چین در پی وی سی frontlit بنر مواد برای بیلبورد تولید کنندگان و تامین کنندگان است، با کارخانه های حرفه ای ما قادر به تولید پی وی سی با کیفیت بالا frontlit مواد بنر برای بیلبورد در قیمت رقابتی است و ما می توانیم همیشه محصولات برای فروش ارائه می دهیم. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پی وی سی frontlit مواد بنر برای بیلبورد, بیلبورد بنر بنر در فضای باز، مواد مواد
پرس و جو

You Might Also Like