Pvc Coated Fabrics for Hovercraft

Hovercraft یک وسیله نقلیه بالشتک هوا است که توسط هوا در پایین یک کشتی پشتیبانی می شود و معمولا توسط فشار بالا گاز به طور مداوم ساخته می شود. هواناو کشتی عمدتا برای ناوبری آب و رانندگی یخ استفاده می شود و همچنین می تواند بر روی برخی از شکل زمین صاف و حوض شناور قرار گیرد.

جزئیات محصول


Pvc Coated Fabrics for Hovercraft


Pvc Coated Fabrics for Hovercraft


Hov ercraft یک وسیله نقلیه بالشتک هوا است که توسط هوا در پایین یک کشتی پشتیبانی می شود و معمولا توسط فشار بالا گاز به طور مداوم ساخته می شود. هواناو کشتی عمدتا برای ناوبری آب و رانندگی یخ استفاده می شود و همچنین می تواند بر روی برخی از شکل زمین صاف و حوض شناور قرار گیرد.


Hovercraft


در مقایسه با پارچه های معمول استفاده شده، مواد تزیینی پی وی سی دارای مزایای مقاومت در برابر اشک، مقاومت ضد خش و UV است.


air cushion vehicle


من از شما علاقه و سوالات بیشتری دارم، لطفا دریابید که با تیم فروش ما تماس بگیرید. ما به دنبال همکاری شما هستیم.


با 15 سال تجربه تولید، DERFLEX بهترین انتخاب شماست. شرکت ما نقش برجسته در زمینه تیراندازی pvc را به عهده دارد   در چین و در همین حال ما توسعه و نوآوری برای بهبود عملکرد ما به طور مداوم.


مواد جدید DER یکی از پیشروترین پارچه های پنبه ای چین است که برای تولید کنندگان و تامین کنندگان هواپیما با کارخانه های حرفه ای تولید می شود، ما می توانیم پارچه های با کیفیت با کیفیت PVC را با قیمت های رقابتی با کیفیت بالا برای هواپیما تولید کنیم و همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: پارچه پنبه ای پوشش داده شده برای هواپیما، هواپیما، وسایل نقلیه بالشتک هوا، مواد پنبه ای پنبه ای، پارچه پنبه ای پنبه ای
پرس و جو

You Might Also Like