چرم پی وی سی منبت برجسته الگوی بافته شده

الگوی بافته شده چرم با نقش برجسته الماس بر روی سطح پی وی سی پشتوانه غیر بافته شده برجسته شده است. از مزایای خوبی در ضد آب ، ضد کثیفی ، ضد کپک و مقاوم در برابر سایش برخوردار است. به دنبال توسعه تکنیک ، سطح آن را می توان با انواع مختلف بافت و الگو سفارشی کرد. الگوهای غنی باعث محبوبیت بیشتر پارچه پی وی سی با بافت می شود.

جزئیات محصول

شانگهای DER New Material Co. ، Ltd حرفه ای استپارچه پوشش داده شده PVCتولید کننده و صادر کننده مواد در چین. ما پارچه چرم بافته شده با الگوی جدید را توسعه می دهیم. که مربوط به طراحی ، توسعه و تولید مبل ، روکش صندلی ماشین ، کیف و تشک است.

الگوی بافته شده چرمبا نقش برجسته الماس در نقش شده استپی وی سیسطح ، پشت بافته نشده از مزایای خوبی در ضد آب ، ضد کثیفی ، ضد کپک و مقاوم در برابر سایش برخوردار است. به دنبال توسعه تکنیک ، سطح آن را می توان با انواع مختلف بافت و الگو سفارشی کرد. الگوهای غنی باعث محبوبیت بیشتر پارچه پی وی سی با بافت می شود.

leather woven pattern

پارچه پی وی سی بافته شده می تواند از نوع مختلفی از رنگ و بافت ساخته شود ، همچنین برای جوشکاری هوای گرم و جوشکاری با فرکانس بالا مناسب است ، همان پارچه روکش شده براق و مات PVC ، برش و ساخت آسان ، می تواند به صورت مبل پی وی سی، کیف چرم پی وی سی و دکوراسیون مبلمان.

1) مواد برزنتی دوستدار محیط زیست

2) الگوهای غنی ، بافت زیبا

3) توانایی ضد آب ، ضد خاک خوب استو مقاوم در برابر سایش

woven pattern leather application

شماره قطعه

مشخصات فنی

عرض

DG7608

ضخامت 0.8 میلی متر ،برجسته / تمام شده

1.37M

DG7612

ضخامت 1.2 میلی متر ،برجسته / تمام شده

1.37M

pvc woven trap

DER حرفه ای استپارچه PVC پارچه ایتولید کننده ، محصولات ما در حال تبلیغ هستند. اگر توزیع کننده هستیدپارچه تودوزی پی وی سی بافته شده، یامواد بافته شده پی وی سی، و اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز بهپی وی سیوینیل بافته شده، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه WhatsApp +8615821774106 ایمیل joyce@derflex.com

DER New Material یکی از پیشروترین تولید کنندگان و تامین کنندگان چرم پی وی سی منبت کاری برجسته محبوب چین است که با کارخانه حرفه ای ، ما قادر به تولید چرم پی وی سی برجسته برجسته بافته شده با کیفیت بالا با قیمت رقابتی هستیم و ما همیشه می توانیم محصولات فروش را به شما ارائه دهیم . به محصولات عمده فروشی ما خوش آمدید.
Hot Tags: الگوی بافته شده محبوب منبت چرم پی وی سی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like