برکه غشای نفوذ ناپذیر کاشت پارچه ژئوممبران

ژئوممبران را ژئوممبران پلی اتیلن نیز می نامند که از غشای غیرقابل نفوذ HDPE ساخته شده است. آن ها نوعی ماده انعطاف پذیر شیمیایی پلیمری با گرانش خاص کوچک، تشدید قوی، سازگاری بالا با تغییر شکل، مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر دمای پایین، و مقاومت یخبندان خوب هستند.

جزئیات محصول

شانگهای DER جدید مواد شرکت ، با مسئولیت محدود حرفه ای استغشای نفوذ ناپذیر برکهژئوممبران موادتولید کننده و صادر کننده در چین ، که با طراحی ، توسعه و تولید نگرانساخت و ساز، بزرگراه، تونل پل، دریاچه مصنوعی، کشاورزی.

pond impermeable membrane

ژئوممبرانهمچنین به نام پلی اتیلن ژئوممبران، ساخته شده از غشای نفوذ ناپذیر HDPE است. آن ها نوعی ماده انعطاف پذیر شیمیایی پلیمری با گرانش خاص کوچک، تشدید قوی، سازگاری بالا با تغییر شکل، مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر دمای پایین، و مقاومت یخبندان خوب هستند.

غشای غیرقابل نفوذغیر سمی و سازگار با محیط زیست است، و هزینه کم استفاده، و آن را مناسب تر برای مشتریان آبزی، که به سبک های براق، مات و خشن سفارشی، با مزایای خوب در ضد خاک، ضد آب، ضد روغن، ضد سفیدک، آسان برای نصب است.

ویژگی های محصول:

1)     همه سیاه و مات،

2)     عملکرد ضد پیری خوب،

3)     عملکرد ضد دیدنی خوب،

4)     مقاومت در برابر خوردگی اسید،

5)استحکام کششی بالا.

impermeable membrane

محصول:

غشای غیرقابل نفوذ

موارد

مشخصات

استاندارد آزمون

عرض

2.5m – 8m


ضخامت

0.2mm - 4mm

DIN53352

شکستن قدرت

≥450

DIN53354

قدرت پاره کردن

≥80

DIN53356

عایق

1MPa به مدت 10 ساعت

UNI 8202/21

کشیده شدن در زمان استراحت

≥17

UNI 8202/8

مقاومت در برابر توری

≥ 1500

UNI 8202/8

اطلاق

-70 - 70 درجه سانتی گراد

Geomembrane

DER حرفه ای استغشای غیرقابل نفوذ برکهموادتولید کننده، محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر شما توزیع کننده ژئوممبرانرولیاکاشت پارچه مطالب، و اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز ازتارپائولین، لطفا آزادانه با ما تماس بگیرید. واتساپ +8615821774106 ایمیل joyce@derflex.comDER مواد جدید یکی از پیشرو چین برکه غشای نفوذ ناپذیر کاشت پارچه تولید کنندگان و تامین کنندگان، با کارخانه حرفه ای، ما قادر به تولید برکه با کیفیت بالا نفوذ ناپذیر غشای کاشت پارچه ژئوممبران در قیمت رقابتی است، و ما همیشه می توانیم به شما محصولات برای فروش ارائه دهد. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: برکه غشای نفوذ ناپذیر کاشت پارچه ژئوممبران، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like