میز رومیزی شفاف الگوی سفره پلاستیکی

میز روکش شفاف رومیزی پلاستیکی برای محافظت از میز تولید می شود که می تواند میز چوبی شما را در برابر خراش ، مقاومت در برابر حرارت و محافظت از روغن حفظ کند. به طوری که میز شما رنگ اصلی خود را حفظ کند. همچنین می تواند از میز شما تمیز و بهداشتی ، ضد آب و ضد رسوب محافظت کند ، تمیز راحت تر و سریعتر است.

جزئیات محصول

شانگهای DER New Material Co. ، Ltd حرفه ای استپی وی سیالگوی سفره شفافتولید کننده و صادر کننده در چین ، که مربوط به طراحی ، توسعه و تولید استمواد سفره ای ضد آب.

میز رومیزی شفاف الگوی سفره پلاستیکیبرای تولید می شودمحافظت از میز، که می تواند میز چوبی شما را بدون خراش ، مقاومت در برابر حرارت و محافظت از روغن حفظ کند. به طوری که میز شما رنگ اصلی خود را حفظ کند. همچنین می تواند از میز شما تمیز و بهداشتی ، ضد آب و ضد رسوب محافظت کند ، تمیز راحت تر و سریعتر است.

Pattern transparent pvc tablecloth

plastic tablecloth pattern transparent cover table water

soft glass table cover

سفره پی وی سیمحصولات نوعی حصیر نرم پی وی سی با انواع الگوی بدیع ، مقاومت در برابر دمای بالا و محافظت از روغن هستند. این بدون فرمالدئید ، جایگزین مدرن و هوشمندانه برای پوشش میز نخی سنتی سالم و سازگار با محیط زیست است. سفره شیشه ای نرم نه تنها زیبا است ، بلکه هزینه تمیز کردن را نیز به میزان زیادی کاهش می دهد.

موارد

شرح

ضخامت فیلم

الگو

طول (متر)

عرض (متر)

DTC15

سفره الگو

1.5 میلی متر

مات / براق / برجسته

50

0.914,1.27,1.52

DTC20

سفره الگو

2 میلی متر

مات / براق / برجسته

50

0.914,1.27,1.52

DTC30

سفره الگو

3 میلی متر

مات / براق / برجسته

50

0.914,1.27,1.52

tablecloth pattern transparent

soft glass PVC sheet

DER حرفه ای استسفره های شیشه ای نرمتولید کننده ، محصولات ما در حال ارتقا هستند. اگر توزیع کننده هستیدرومیزی کریستال پی وی سی، یارول سفره وینیل، و اگر شما هر گونه سوال و یا نیاز بهسفره پی وی سی، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه ایمیل joyce@derflex.com WhatsApp 008615821774106


DER New Material یکی از پیشروترین تولید کنندگان و تامین کنندگان میز روکش شفاف الگوی سفره پلاستیکی در چین است ، با کارخانه حرفه ای ، ما قادر به تولید جدول روکش شفاف الگوی سفره پلاستیکی با کیفیت بالا با قیمت رقابتی هستیم و ما همیشه می توانیم محصولات فروش را به شما پیشنهاد دهیم . به محصولات عمده فروشی ما خوش آمدید.
Hot Tags: سفره پلاستیکی میز رومیزی شفاف ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like