ورق PC Board

ورق PC که همچنین می تواند به عنوان پلی کربنات (PC) پانل خورشیدی خورشید و دو تخته توخالی نامیده می شود. پانل های خورشیدی PC از مواد خام آلمانی Bayer Markolon با کیفیت بالا و مواد خام SABIC BASIN ساخته شده است، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات اکستروژن و تکنولوژی تولید تولید شده است.

جزئیات محصول

شانگهای DER شرکت مواد جدید با مسئولیت محدود حرفه ای ورق ورق تولید کننده و صادر کننده در چین است، که مربوط به طراحی، توسعه و تولید PC ورق پلاستیکی .


1. معرفی ورق رایانه

ورق PC که همچنین می تواند به عنوان پلی کربنات (PC) پانل خورشیدی خورشید و دو تخته توخالی نامیده می شود. پانل های خورشیدی PC از مواد خام آلمانی Bayer Markolon با کیفیت بالا و مواد خام SABIC BASIN ساخته شده است، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات اکستروژن و تکنولوژی تولید تولید شده است.

ورق PC اصلاح شده با روشنایی خوب، مقاومت در برابر ضربه، ضد پیری، وزن سبک، ثبات فیزیکی و سایر ویژگی ها، تبدیل به یکی از گسترده ترین پلاستیک های مهندسی در دنیا شده است و مواد دکوراسیون جدید ساختمان ساختمان با حفاظت از محیط زیست بالا است.


2. پیش از روی صفحه کامپیوتر خورشیدی کامپیوتر

1) شفافیت: عملکرد انتقال نور خوب. صفحه خورشیدی PC تا 88٪ شفافیت.

2) انعطاف پذیری: سطح لایه پوشش دهنده ضد UV، می تواند خورشید را از طریق نور ماوراء بنفش متوقف کند، به طوری که صفحه آن به زود پیری، مقاوم در برابر آب و هوا آسان نیست.

3) عایق صدا: با عملکرد عایق صدا خوب، می تواند به طور موثر کاهش سر و صدا، مواد ترجیحی برای مانع صدا بزرگراه است.

4) مقاومت ضربه: قدرت صفحه پلیت ضربه همان ضخامت شیشه معمولی 250 تا 300 برابر است، بشقاب اکریلیک 30 بار، 2 بار شیشه چرم، شهرت "شکسته شیشه ای"، ساخت شیشه ای ضد گلوله از مواد با کیفیت بالا است.

5) انفجار شعله: GB GB2424-2006 آزمون یک سطح مقاوم در برابر شعله B1 است، احتراق گازهای سمی تولید نمی کند، از آتش خاموش شدن آتش، به گسترش آتش کمک نمی کند.

6) مقاومت به حرارت: در منهای 40 درجه سانتیگراد تا 120 درجه سانتیگراد، تغییر شکل، خواص مکانیکی و مکانیکی تغییرات قابل توجهی در بدتر شدن کیفیت وجود نخواهد داشت؛

7) سبک: وزن سبک، تراکم صفحه استقامت تنها نیمی از شیشه کلی است، بنابراین صرفه جویی در حمل و نقل، حذف، نصب و نگهداری هزینه چارچوب، و صفحه می تواند سرد باشد، به معماران فضای طراحی گسترده تر.

8) می توان خم شدید


3. مشخصات صفحه پانل PC

قدرت ضربه 2.1 ~ 2.3J / M

انتقال نور 40 ~ 82٪

وزن مخصوص 1.2G / cm³

ضریب انبساط حرارتی 0.065mm / m ℃
دمای سرویس -40 ℃ ~ + 120 ℃
هدایت گرما 3.0 ~ 3.9w / ㎡ ℃
استحکام کششی ≥60N / میلی متر
قدرت انعطاف پذیر 100n / m ㎡
مدول الاستیسیت 2400 مگاپاسکال
استرس کششی در زمان شکستگی ≥65Mpa
طول عمر در هنگام شکستن> 100٪

ضخامت مشترک: 4mm، 6mm، 8mm، 10mm، 12mm


pc2.jpg

ورق رایانه


pc3.jpg

پانل های خورشیدی کامپیوتر


pc4.jpg

ورق پلاستیکی کامپیوتر


4. استفاده از ورق پلاستیکی کامپیوتر


ورق های خورشیدی PC به طور گسترده ای در پروژه های روشنایی ساختمان های فضای باز، مانند: سالن های ورزشی، ایستگاه ها، فرودگاه ها، مراکز خرید، پروژه های نورپردازی ساختمان؛ سقف راهرو راهرو، پناهگاه، سایبان، پارکینگ، گلخانه های کشاورزی، رستوران های زیست محیطی؛ جعبه نور تبلیغاتی، موانع سر و صدا بزرگراه، دکوراسیون داخلی و خارجی و سایر زمینه ها.

pc 1.jpg

تامین کننده ورق های PC


pc5.jpg

پانل هیئت مدیره PC


pc9.jpg

ورق پرونده PC


pc7.jpg

ورق کامپیوتر


pc for bridge.jpg

کامپیوتر هیئت مدیره پلاستیکی


pc for window.jpg

بورد کامپیوتر


pc sun board for bikes.jpg

تامین کننده ورق ورق


pc8.jpg

ورق شفاف PC


pc6.jpg

کامپیوتر خورشیدی


DER حرفه ای ورق سازنده ورق است ، محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر شما توزیع ورق ورق PC یا PC ورق پلاستیکی هستید و اگر سوالی دارید یا لازم است از هیئت مدیره خورشیدی کامپیوتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

پرس و جو

You Might Also Like