بوم در فضای باز پارچه سایه بان مواد

پوشش ایوان و سایبان ساخته شده با پارچه سایه بان DERFLEX فضای زندگی فوق العاده در فضای باز، مبلمان داخلی از محو شدن و فوق بنفش محافظت می کند آسیب.

جزئیات محصول

بوم در فضای باز پارچه سایه بان مواد

پوشش ایوان و سایبان ساخته شده با DERFLEXپارچه سایه بانفضای فوق العاده در فضای باز، حفاظت از مبلمان داخلی از محو و آسیب فوق العاده بنفش. مواد مانند بوم سایه بان را کاهش می دهد هزینه های انرژی و برتر خورشید محافظت.پارچه سایه بان وینیلپارچه تنگ در قاب اقامت و ضد آب هستند. همه مارک های ما استخدام فرمولاسیون منحصر به فرد فیلم سیستم های چسب و فرآیند تثبیت اصلی ما تا مطمئن شویم که عملکرد حداکثر.

canvas awning fabric

awning fabric

outdoor awnings


DERFLEXپارچه سایه باننساجی اختراع، انقلابی وینیل کارایی بالا نگاه و احساس از بوم بافته شده در هر دو طرف را شامل است. مقاوم در برابر آتش، ضد آب، یاد پایدار Sealable حرارت بدون نوار است و. این پارچه و لباس مناسب برای برنامه های سایه بان است که پوشش مناطق صندلی در فضای باز در رستوران ها و کافه های پیاده رو است. این تجاری حفاظ و سایه بان پارچه است که طراحی شده برای محافظت از مردم و مبلمان از آب و هوای نامساعد و سخت اشعه ماوراء بنفش خورشید را در حالی که فراهم کردن عنصر طبیعی است.

مواد جدید که یکی از پیشرو چین بوم در فضای باز پناه گاه مواد پارچه های تولید کنندگان و تامین کنندگان است، با کارخانه های حرفه ای ما قادر به تولید با کیفیت بالا بوم در فضای باز پناه گاه پارچه مواد در قیمت رقابتی هستند و ما همیشه شما را ارائه می محصولات برای فروش. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: بوم در فضای باز پناه گاه پارچه مواد، پارچه سایه بان وینیل، پارچه سایه بان
پرس و جو

You Might Also Like