VINYL VISION VIDEO برای چشمک های گرافیکی

مناسب برای پرینترهای UV، لاتکس و حلال. یک مونومر سوراخ دار با ضخامت 160 میلی متر با سوراخهای 1.6 میلیمتری، یک طرفه سیاه و سفید و یک چسب نیمه دائمی و یک ورق فیلم برای چاپ UV و یا حلال.

جزئیات محصول

"VINYL ONE-WAY VISION" برای گرافیک پنجره - 1 سال VINYLS علامت گذاری شده با PERFORATED

مناسب برای پرینترهای UV، لاتکس و حلال.

یک 160 میکرون وینیلی مونومر سفید سوراخ شده با سوراخهای 1.6 میلیمتری، یک سمت چپ سیاه و یک چسب نیمه دائمی و یک ورق فیلم برای چاپ UV و یا حلال.

نسبت وینیل به سوراخ 55:45 است که باعث می شود تا آن را برای دیدن در اواسط دوربینی بهتر کنید.

وینیل یک راه دید

وینیل سوراخ شده

ویندوز گرافیک وینیل


برنامه های کاربردی خارجی گرافیک پنجره بر روی سطوح شیشه ای تخت نشان می دهد که تبلیغات در یک طرف و اجازه می دهد تا از طریق صفحه نمایش را از طرف دیگر مشاهده کنید.

برنامه های داخلی

به لطف یک دید کلی، DMT8100 را می توان برای اهداف نظارت در مغازه ها، فروشگاه های بزرگ، سهام و ... استفاده کرد.

زندگی شل

1 سال در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ± 50٪ (در بسته بندی اصلی) ذخیره می شود.


طول عمر انتظار

دوام طول عمر در فضای باز در محصول مرکزی اروپا (منطقه 1) تا یک سال طول می کشد. این اطلاعات بر اساس تجربه موفقیت واقعی زندگی و پیری مصنوعی بر اساس ISO4892-3 است. توجه: بیش از لمینیت مواد چاپی جوهر افشانده، تأخیر ناگهانی رنگ که ممکن است در زمان رخ دهد. این محو شدن رنگ از کیفیت جوهر جوهر، جهت مواد چاپی، زاویه نمایش و مکان دقیق قرار گرفتن در معرض Globe بستگی دارد.


مواد جدید DER یکی از برجسته چین وینیل های یکنواخت برای تولیدکنندگان و تهیه کنندگان گرافیک پنجره با کارخانه های حرفه ای است، ما قادر به تولید وینیل های دیدنی با کیفیت بالا برای گرافیک پنجره با قیمت رقابتی هستیم و همیشه می توانیم ارائه دهیم شما محصولات برای فروش. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: VINYL VISION VISION برای گرافیک پنجره، وینیل علامت سوراخ
پرس و جو

You Might Also Like