روغن ترانسفورماتور برای استفاده های ساحلی

پی وی سی نفت خیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از راه حل برای حل مشکل استخراج نفت. آن uaually مورد استفاده برای محافظت از نفت از نشت، هزینه که ارزان علاوه بر آن است سبک وزن و جمع و جور است. محصولات پی وی سی قیراندود می تواند تحت فشار سخت conditons تحمل و نیز زمان طولانی در آب حفظ می.

جزئیات محصول


روغن ترانسفورماتور برای استفاده های ساحلی


oil boom for coastal use


پی وی سی نفت خیزطیف گسترده ای از راه حل برای حل مشکل نفت را ارائه می دهد. آن uaually مورد استفاده برای محافظت از نفت از نشت، هزینه که ارزان علاوه بر آن است سبک وزن و جمع و جور است. مابرزنت پی وی سیمحصولات می تواند تحت فشار سخت conditons تحمل و نیز زمان طولانی در آب حفظ می تواند.


Pvc oil boom


به نیازهای مشتریانDERFLEXشده است در کنار خط oilboomپی وی سیتارپولین پوشاندن مواد پوشش داده شده.


pvc coated tarpaulin material


اگر شما بیشتر علاقه یا سوال، لطفا دریغ نکنید تماس با تیم فروش ما را داشته باشد. ما منتظر همکاری شما.


با 15 سال سابقه فعالیتDERFLEXبهترین انتخاب شما است. شرکت ما نقش پیشرو در این زمینه رتبهپی وی سیتارپولین پوشاندن در چین و در عین حال ما توسعه و نوآوری به منظور بهبود عملکرد ما به طور مداوم.


مواد جدید که یکی از پیشرو چین نفت خیز برای تولید ساحلی استفاده کنندگان و تامین کنندگان است، با کارخانه های حرفه ای ما قادر به تولید ترانسفورماتور روغن با کیفیت بالا برای استفاده های ساحلی در قیمت رقابتی است و ما همیشه شما برای فروش ارائه می دهند. محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: روغن ترانسفورماتور برای ساحلی استفاده رونق روغن پی وی سی pvc قیراندود تارپولین پوشاندن پی وی سی, پی وی سی با روکش تارپولین پوشاندن مواد
پرس و جو

You Might Also Like