صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تکنولوژی UV می شود اولین انتخاب برای اطلاعات بیشتر و بیشتر چاپ برچسب شرکت

Jul 26, 2017

تقاضا برای چاپ UV سراسر جهان به خصوص در اروپا، آمریکا و آمریکای لاتین در حال افزایش است. با توجه به تجهیزات اروپایی تولید کنندگان انتظار می رود که: UV مدل نرخ رشد سالانه را رسیدن به 7 درصد اشعه ماورای بنفش خشک کردن دستگاه در نرخ رشد 10 درصد اشعه ماوراء بنفش رنگ و در رشد سریع ترین نرخ 14 درصد با توجه به ایالات متحده بزرگترین جوهر برسد آمار تولید کننده بازار محلی هر سال ماوراء بنفش رنگ و در مصرف رشد حدود 15%، این رقم تقریبا 10 برابر بازار جوهر چاپ افست سنتی تامین نرخ سالانه رشد است.

digital printing media supplier

چاپ UV


استفاده از فن آوری اشعه ماوراء بنفش هستند نیز دائما در حال گسترش، مانند برچسب ورق پلاستیک، چند منظوره و نوار در چاپ, به خصوص در زمینه چاپ برچسب چاپ UV است منعکس شده در رشد با سرعت بالا وجود دارد بود هیچ موازی در تاریخچه., وصنعت برچسب، بسته بندی، حرارت کوچک شدن آستین چاپ ليبل و بسته قالب اثر در استفاده از تکنولوژی ماوراء بنفش. این مقاله در چهار جنبه های جامد با سرعت بالا فن آوری کم اثر حرارتی بستر گسترده و محتوای جامد تمرکز می کنند. آن است که در ترویج بزرگ تکنولوژی UV به چاپ برچسب تمرکز می کنند.


  1. درمان با سرعت بالا

تکنولوژی چاپ فلکسو در کمتر از 20 سال به چین معرفی شد و شرکت های داخلی چاپ چاپ فلکسو چاپ برچسب های نسبتا کوتاه استفاده می شود. حتی امروز در قرن بیست و یکم برچسب داخلی چاپ هنوز عمدتا adopts روش چاپ و استفاده از چاپ فلکسو هنوز در مرحله اولیه است. با این حال، برای اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته بازار چاپ برچسب خود را بسیار بالغ شده است، بیش از 90 درصد برچسب در اگر چه هنوز جوان تکنولوژی چاپ فلکسو در چاپ برچسب چین وصنعت، چاپ، اما این نوع از روش های چاپ برچسب استفاده می شود و قدرت قوی. بر اساس آمار در صنعت فعلی بازار لیبل چین به سرعت در حدود 30 درصد هر سال در حال افزایش است. در همان زمان با گسترش بازار برچسب آن نیز کمک به ظهور صنعت چاپ برچسب.

چاپ فلکسو تبدیل شده است روند اصلی چاپ برچسب عمدتا در دو جنبه: اول، چاپ فلکسو به عنوان راهی سازگار با محیط زیست برای چاپ، جوهر غیر سمی, بی مزه با الزامات بین المللی حفاظت از محیط زیست. در حال حاضر، بسیاری از شرکت های بزرگ چند ملیتی به طور فزاینده ای سخت با بسته بندی محصول، در واقع چاپ فلکسو در بسته بندی محصول چاپ استفاده شده است. شرکت های مواد غذایی برای کشور از نظر داروهای اصلی مشتریان در چین چاپ برچسب تبدیل شده اند; دوم، چاپ فلکسو در چاپ برچسب در حالت چاپ دیگر مزایای بیشتر مانند اشباع رنگ بالا در مقایسه با استاندارد، رنگ است بسیار برجسته، آسان تر برای رسیدن به ترکیب چاپ و غیره...

با این حال، سرعت چاپ دستگاه چاپ فلکسو معمولا در بیش از 100 m/min, چاپ سرعت حفظ می شود 2 - 3 بار از بالا دستگاه چاپ برچسب چینی متداول ترین چاپ، در چنین سرعت چاپ محیط، اشعه ماوراء بنفش درمان بهره وری کلیدی برای موفقیت چاپ شده است. فن آوری مادون قرمز معمولی خشک کردن این است که دور از الزامات است. تجهیزات پخت بزرگ و خشك طولانی کانال کابوس برای شرکت چاپ است. UV خشک درمان فرآیند چاپ جوهر در چند ثانیه به درمان می شود، بهبود بهره وری تولید، همچنین می توانید حذف خشک کن و خشک کردن فرایند و تجهیزات ساده، فضا صرفه جویی کاملا مناسب برای تولید برچسب فلکسو با سرعت بالا.


2-اثر حرارتی کم است

حرارت جمع شدنی فیلم برچسب نوع جوهر چاپ ویژه در فیلم های پلاستیکی و یا فیلم های پلاستیکی برچسب روی لوله در روش برچسب زنی است، زمانی که گرم (70 درجه سانتیگراد) برچسب را به سرعت در امتداد کانتور ظرف در ظرف کوچک کوچک ، سطح، حرارت جمع شدنی فیلم برچسب عمدتا کوچک برچسب آستین و برش فراگیر برچسب ها. مدل ابزار مربوط به برش آستین نوع برچسب، که حرارت جمع شدنی فیلم به عنوان مواد پایه ساخته شده است و پس از چاپ به برچسب لوله ساخته شده است. مدل ابزار مزایای استفاده راحت و مناسب برای ظروف ویژه به شکل است.

حرارت جمع شدنی فیلم برچسب تولید نیاز به فن آوری بالا به خصوص در چاپ حرارت جمع شدنی فیلم، چگونه برای کنترل درجه حرارت خشک شدن بسیار مهم برای عادی حلال و آب بر اساس رنگ, بالا دمای برش خشک کردن مواد; درجه حرارت بیش از حد کم خشک شدن جوهر پس فرایند بسیار پیچیده، بالا نفی نرخ منجر به چسبندگی نهایی و تا مسائل کثیف و به اندازه کافی، کامل نیست است. اما جوهر برای اشعه ماوراء بنفش درمان و خشک کردن فن آوری، جوهر انرژی اشعه ماورای بنفش زیر عمل تشکیل پلیمر پیوندیافته مواد در یک لحظه به سرعت درمان, هیچ تاثیری بر دمای چاپ مواد، سرد سیستم درمان مناسب برای گرما تولید منحصر به فرد مواد حساس.


3. انواع بسترهای

در سال های اخیر مقدار کل فرهنگی مقاله به چاپ در سراسر جهان رو به کاهش است، اما برچسب چاپ بسته بندی در حال رشد است، تامین زندگی برچسب با کاربرد گسترده مواد چاپ برچسب های حاضر در همه جا، استفاده بیشتر از جمله پلی اتیلن (PE) فیلم فیلم پی وی سی (PVC) فیلم پلی پروپیلن (PP)، فویل فلزی و غیر جاذب. مواد خاص. این مواد جمع و جور holdout سطح عمومی حلال نوع چاپ جوهر، نیاز به زمان، خشک معمولا نیاز به استفاده از پودر پاش، دندانه دار کردن دستگاه برای خشک کردن و یا مخلوط با مواد افزودنی دیگر در جوهر و جوهر UV چنین مشکلاتی وجود دارد. به عنوان مثال، aborna UV جوهر افشان تا مواد به UV جوهر افشان دستگاه چاپ، چاپ به طور مستقیم چاپ می تواند ادعای ماشین Agfa علاوه بر هوا و آب، چاپ. قابل چاپ ماده مانند کاغذ، فیلم، پلی اتیلن پت ص OPP شسته شده، PVC، زیر قدرت شیشه، چوب، کاشی و سرامیک، و غیره...


4-جامد بالا است

محتوای جامد جوهر حلال بر اساس 40% و محتوای جامد جوهر UV درمان پس از نزدیک، به طور کلی است. 100% بار است جوهر چاپ عمومی مرکب چاپ لایه ضخیم، روشن رنگ، بسیار مناسب برای چاپ برچسب، و می تواند به کنترل ضخامت جوهر توری کفپوش اثر، اثر تسکین نیز متوجه.


5 خلاصه

در نتیجه تکنولوژی UV گرما نیاز ندارد، خالص سرد است اشعه ماوراء بنفش درمان مناسب برای تولید گرما حساس برچسب; و سریع درمان (درمان زمان می تواند کمتر از یک ثانیه است)، بهره وری بالا و روند عملکرد بالا می تواند کاهش مواد اولیه و کالاهای تمام شده انبار; تکنولوژی UV از سیستم پخت سیستم عاری از حلال، 100 ٪ رایگان حلال فرمول است. مناسب برای تولید برچسب های خاص و بدون VOC فرار مواد آلی، به طور کامل کنترل آلودگی محیط زیست شرایط. می توان معتقد بودند که در آینده تکنولوژی انتخاب اول برای بیشتر و بیشتر سازندگان برچسب تبدیل خواهد شد.