صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تارپولین پوشاندن طرف پرده

Oct 16, 2017

تارپولین پوشاندن موادبه طور گسترده ای به عنوان چادر, چتر و کامیون پوشش استفاده شده است،
پارچه های پی وی سی تورماما آنها در حال حاضر نیز معمولا به عنوان یک پرده جانبی استفاده می شود.


تارپولین پوشاندن طرف پردهسیستم حمل و نقل نوآورانه برای بهره وری بیشتر و بهتر در حمل و نقل کالا در حالی که ارائه تبلیغات نام تجاری برجسته طراحی شده است. پرده های جانبی برای ارائه دسترسی آسان و سریع به محموله یا کالا در کل بدن وسیله نقلیه خود را، نگه داشتن آن در پناه و امن توسعه یافته هستند.

timg (1).jpg

پی وی سی با روکش پارچه


timg (2).jpg

کامیون های جانبی پرده پارچه ای


timg.jpg

کامیون سمت پرده مواد

تارپولین پوشاندن طرف پردهترکیب حمل و نقل بستر را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا برای تخلیه آسان از کنار این خودرو با حفاظت اضافه شده است شما می توانید از ون خشک انتظار می رود. این راه ایده آل برای حمل و نقل محموله های بزرگ در حالی که حفاظت از آنها را از عناصر خارجی در شیوه ای کارآمد و راحت را ارائه می دهد. این پرده های جانبی برای راحتی بزرگ و حداکثر دوام طراحی شده اند. آنها بسیار قوی و مطمئن شوید که شما موارد و یا کالا از هر عنصر سخت حفاظت شده است.

انواع بسیار متنوعی از وجود داردتارپولین پوشاندن مواد جانبی پردهرا انتخاب کنید، و آنها را در انواع اندازه ها و سبک های بسته به نوع خود را از حمل و نقل و خودرو می آیند. مواد قوی، مقاوم در برابر UV و سخت پوشیدن پارچه است که قبل از بافندگی به منظور تضمین مقاومت پارگی با PVC پوشش داده شده است.


برخی از مزایای باور نکردنی و امکانات تارپولین پوشاندن طرف پرده عبارتند از:

ضد آب و محکم

می آید در مواد مقاوم در برابر آتش

آب و هوا مقاوم در برابر هر گونه خسارت از قوی gusts باد و تگرگ و برف و باران و خشونت آمیز اشعه ماوراء بنفش

تارپولین پوشاندن طرف پردهتطبیق پذیری بارگذاری جانبی تریلر مسطح است که اجازه می دهد تا شرکت های حمل و نقل را به طور کامل به حداکثر رساندن تجهیزات خود را ارائه.

سمت پرده های تبلیغات

رانندگی کامیون است که در واقع یکی از موثر ترین و قابل اعتماد ترین شکل از تبلیغات در فضای باز است. این رسانه بازاریابی تلفن همراه را در واقع به عنوان یکی از قوی ترین و ضروری ترین فضاهای تبلیغاتی در صنعت بازاریابی شناخته شده است. قرار گرفتن در معرض گسترده را برای هر گونه خدمات و یا محصول شما را فراهم می کند.

پی وی سی با روکش پارچه کرباسی قیراندود وعایق ابراه قابل توجه برای کسب و کار و یا نام تجاری خود را به شیوه ای بسیار خلاق تبلیغات را ارائه می دهند. ما از نزدیک با مشتریان به دست آوردن بهترین کار شرکت پیام در جاده. از اساسی عالی نام تجاری خود را با وب سایت و شماره تلفن به کمپین چاپ دیجیتال کامل پیام شما تحویل ماهرانه و به راحتی برای هر کس برای دیدن می توانید آن را.