صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پارچه سایه

Oct 18, 2017

پارچه سایه اشاره به پارچه مورد استفاده برای جلوگیری از نور خورشید و نفوذ نور مضر است. این پارچه های دیگر برخی از توابع مانند تعدیل دمای داخلی، تنظیم نور طبیعی، از طریق پادشاه و غیره، به طور موثر می تواند UV را مسدود کند، که موجب تشکیل نور زرد می شود.

shade fabrics

پارچه سایه بان


shading canvas material

ساندویچ بوم


awning fabric material

سایبان پارچه بوم


پارچه های سایه به موارد زیر تقسیم می شوند: پارچه های سایبان سازگار با محیط زیست ، پارچه های فایبرگلاس و پارچه های پلی استر . جزء اصلی پارچه های سازگار با محیط زیست 100٪ پلی استر است که معمولا به عنوان پلی استر شناخته می شود. پارچه پشم شیشه به طور عمده پوشش فیبر شیشه ای PVC؛ پارچه پلی استر PVC با پوشش پلی استر است.


مزیت

1. سایه، نور، تهویه می تواند تا 86 درصد از تابش خورشیدی را از بین ببرد، بلکه همچنان جریان هوا داخل ساختمان را حفظ می کند و به سادگی می تواند صحنه در فضای باز را ببیند. 2. عایق. پارچه سایه با پارچه های دیگر عملکرد عایق خوبی ندارد و استفاده از تهویه مطبوع داخلی را کاهش می دهد.

3. پارچه سایه مقاوم در برابر UV می تواند تا 95٪ UV را مقاومت کند.

مقاوم در برابر آتش برای دیگر پارچه های مقاوم در برابر شعله بسیار بهتر است.

5. رطوبت باکتری ها نمی توانند تکثیر کنند، پارچه ها قالب نمی شوند.

6. اندازه ثابت. ماده از پارچه مشخص می کند که دارای انعطاف پذیری نیست، تغییر شکل نمی دهد و برای مدت زمان طولانی آن را حفظ می کند.

7. آسان برای تمیز کردن. می توان در اسکراب آب قرار داد.


کاربرد

پارچه های سایه ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد:

شاتر دستی

شاتر الکتریکی

FTS رول داربست

FSS Real Scaffolding

FCS پرده سقف تاشو

دو طرفه سیستم ترجمه تاشو پرده سقف

پرده سقف گردان موتور هماهنگ

پرده سقف دستی / الکتریکی تاشو

ویرایشگر پیش زمینه

با بهبود آگاهی محیط زیست و پیگیری زندگی کم کربن، پارچه های سایه به طور فزاینده ای برای ساختمان های اداری، دفاتر هتل، کارخانه ها، اتاق های کنفرانس، اتاق های چند رسانه ای، کلاس های نردبان، آزمایشگاه ها، اتاق های اشعه ایکس، عکس ها اتاق های شستشو و سینما