صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد بازتابنده وینیل برای توسعه فن آوری جدید و اکتشاف

May 10, 2017

بخش های بازار برای برنامه های کاربردی فیلم انعکاسی چیست؟

مواد بازتابنده وینیل برای توسعه فن آوری جدید و اکتشاف


وینیل انعکاسی رول

نوار انعکاسی وینیل

وینیل انعکاسی ورق

وینیل انعکاسی شانه عسل


دهه گذشته با ظهور صنعت پایه چین توسعه سریع فیلم انعکاسی در چین شده است توسعه سریع در تعدادی از فیلم انعکاسی مناطق مستقل حقوق مالکیت معنوی، انواع محصولات فیلم انعکاسی است تودار، نه تنها جایگزین محصولات واردات و شده خارج از کشور در تعداد محصول مناطق آغاز کرده است و چالش شرکت پیشگام خارجی فیلم انعکاسی، شروع به تعداد زیادی از سهم بازار خود را. صنعت فیلم انعکاسی چین در سال های اخیر دستاوردهای قابل توجه ساخته شده است اما مانند میکرو منشور نوع فیلم انعکاسی, بالا, تصفیه شده، شارپ محصولات فیلم انعکاسی در می توانید شماره داخلی محصولات چینی فیلم انعکاسی مناطق هنوز خالی است را نه مردم راضی هستند. فیلم انعکاسی تولید تکنولوژی تحقیق و توسعه فناوری است هنوز به بهبود بیشتر. علاوه بر این، تعداد شرکت مقیاس فیلم انعکاسی بسیاری، بسیاری از تولید کنندگان کوچک از تحقیقات مستقل نیست و ظرفیت توسعه ظرفیت مدیریت کسب و کار ضعیف، فقیر است. فیلم انعکاسی از توسعه آینده بازار را ناچار نیاز به قدرت بیشتر و بیشتر فنی، کیفیت محصول و بهبود هزینه قطع که در کسب و کار چینی فیلم انعکاسی مطرح الزامات بالاتر.


مواد بازتابنده عبارتند از: فیلم انعکاسی جوهر انعکاسی مارک بازتاب رنگ پارچه انعکاسی انعکاسی چرم بافته شده بازتاب، بازتابنده ایمنی پارچه ابریشم. فیلم انعکاسی است که قادر به بازتاب عمدتا در بسیاری از بازتاب فیلم حاوی دانه های شیشه ای از ضریب شکست بالا وجود آن است، فرد توسط پشت نور اصلی به منبع تشکیل رگرسيون انعکاس بازتاب می یابد پدیده.

با توجه به شیشه می دانه در فیلم انعکاسی در مکان مختلف فیلم انعکاسی را به معرض نوع تخت بالا دو تقسیم. معرض نوع را بدان معنی است که microbeads شیشه ای بر روی سطح خارجی ترین فیلم انعکاسی قرار دارد و microbeads در تماس مستقیم با هوا. تخت نوع اشاره به دانه های شیشه ای تعبیه شده در رزین شفاف، رزین و هوا مقاومت مواد مانند مقاومت آب و هوای خوب، می تواند منعکس کننده نور رنگی، سطح آسان است به گرد و غبار رعایت باران نخواهد، اما ساختار پیچیده، تجهیزات مورد نیاز بالا, محصولات اصلی انواع فیلم انعکاسی استفاده فیلم انعکاسی در بزرگراه که متعلق به این نوع هستند.


در حال حاضر برنامه فیلم انعکاسی است که عمدتا در دو حوزه عمده بازار متمرکز شده است، یکی به بازار اختصاص داده شده، دوم بازار غیر نظامی است. بازار طرح اختصاص داده شده تشکیل شده است در حال حاضر مقیاس قابل توجهی، بازار غیر نظامی پتانسیل عظیمی برای جهان فیلم انعکاسی پیشگام 3 M شرکت های ایالات متحده مانند غول صنعت فیلم انعکاسی خوش بینانه است.

اصطلاح بازار خاص برنامه ریزی به طور کلی اشاره به قانون با توجه به دستورالعمل های ملی، باید زمینه فیلم انعکاسی به مانند امنیت عمومی و ترافیک و لباس کار کارکنان بخش بهداشت و نشانه های راه، نشانه، علامت گذاری، معادن، استفاده از خطوط راه آهن و دیگر زمینه پرسنل عملیات لباس، تسمه و غيره.

فیلم انعکاسی شامل جاده نشانه فیلم انعکاسی، رنگ retroreflective. مواد سنتی عالی (رنگ داغ مذاب سرد رنگ) نه تنها نیاز به تخصیص بسیاری از کتابچه راهنمای کار و آسان به تولید رنگ پدیده نیست عملکرد انعکاسی در روز بارانی مه شبیه به زمین، نیاز به نور قوی به سختی بود فیلم انعکاسی قابل تشخیص و بازگشت به سطح پوشش عادی پوشیده شده با لایه ای از دانه های شیشه ای و استفاده از آن نه تنها برای غلبه بر کاستی های فوق اشاره دارد و راننده ایمنی رانندگی امن است.


نشانه های راه

اتومبیل دکوراسیون

گاراژ پارکینگ راهنمای

راهنمای ورود


در سال 1998، چین بزرگراه رسیده 8733 کیلومتر خط تنه و یا بزرگراه های ملی است 140522 کیلومتر خودرو 20 میلیون، سالانه مورد نیاز برای فیلم انعکاسی از 8000 تن جوهر انعکاسی برای 2000 تن، ارزش مجموع 200 میلیون یوان. در همان زمان آمار از وزارت ایمنی ترافیک نشان می دهد که در سال 1998 کشورهای عمده جهان به دلیل تصادفات 601471 نفر کشته، تنها چین مردم 78067 رتبه اول در جهان است. با توجه به تجزیه و تحلیل جامع شهرهای بزرگ در شب حادثه ترافیک کشور بود روز بيشتر، اوج حادثه در شب 8 تا 10 ساعت این دوره یکی از دلایل کم جاده دید. ظاهر فیلم انعکاسی با موفقیت "دیدن" و "دیده می شود" این شب رانندگی مشکل حل شده.

به ویژه کارشناسان بازی های المپیک 2008 در پکن، پکن و شهرهای بزرگ و شهرهای توریستی چین, است که گردشگران خارجی را جذب و نشان دادن تصویر خود از بهترین فرصت های اشاره کرد. این یکی از موثر ترین راه برای راه اندازی نشانه خوبی رمان و نشانه های خیابان زیبا جاذبه های توریستی تازه روشن علائم و نشانه های ایستگاه خوب است. این نه تنها هر گوشه شهر شامل همه مفهوم امنیت هشدار می اما همچنین درایور در محیط ترافیک متعدد راهنمای درست و موثر نمایش تصویر شهری و مدیریت شهری ظرفیت به تولید مزایای خوب اجتماعی است. و این تقاضا به درایو توسعه فیلم بازتابنده بازار نقطه رشد اقتصادی جدید محدود است. تنها خیابان پکن بروز نام تجاری، به عنوان مثال، پکن شهرداری عمومی ترافیک مدیریت اداره امنیت برای اجرای پروژه تحول نام تجاری خیابان به دلیل کیفیت داخلی، نقص فنی، پروژه توسط شرکت 3 M تنها یک میلیون برنده، شما تصور می کنید فیلم انعکاسی آینده و چشم انداز بازار فیلم انعکاسی.

علاوه بر این، پارچه بازتابنده ایمنی نیز می تواند به بهداشت کارگران ساخته شده و پلیس ترافیک بند لباس، ایمنی کارکنان را بهبود بخشد. تخمین زده می شود که تنها منطقه پکن اگر هر هیات لباس در نصب و راه اندازی از 0.02 مترمربع انعکاسی پارچه مصرف سالانه بیش از 10000 متر مربع.

اصطلاح بازار غیر نظامی به طور کلی اشاره به صنعت نساجی، معدن، راه آهن، دانش آموز لباس انواع لباس و پوشاک و توشه و زمینه های دیگر. با تقویت آگاهی ایمنی افراد در گسترش تدریجی بازار غیر نظامی تنها صنعت پوشاک به سالانه پارچه، چرم بازتاب و انعکاسی webbing مجموع 15 میلیون متر مربع و تولید فعلی ما ظرفیت است نه بیش از 2 میلیون متر مربع / 3 مقدار صادرات به کشورهای دیگر و مناطق، بازار بزرگ بالقوه است.


آن گزارش شده است که چین پژوهش در فیلم انعکاسی در 1970s زود آغاز شد "هفت پنج"، "هشت پنج" دوره و وزارت امنیت و وزارت ارتباطات و وزارت راه آهن و دیگر بخش های مربوطه می باشد شامل در پروژه طرح پس از تقریبا 20 سال تلاش بی امان کشور تولید پارچه بازتابنده بزرگ توانسته است به چرم بازتابنده. به عنوان فن آوری تولید فیلم انعکاسی سخت تر، تجهیزات تولید کامل است، کیفیت محصول داخلی است هنوز هم در پایین سطح، بزرگراه با سرعت بالا و دیگر تقاضای بازار با کیفیت بالا, هر سال چین به شرکت 3 M را ملاقات می حدود 20 میلیون دلار از فیلم انعکاسی را وارد می کند.

در حال حاضر کشورهای در حال توسعه مداوم تجهیزات ایمنی ترافیک در همان زمان پرداخت توجه بیشتر به راحتی و زیبایی شناسی فیلم انعکاسی. نه تنها مواد بستر تمام انواع و رنگ نقره تنها به توسعه زرد و سبز و آبی و دیگر رنگ.

خصوص به ذکر است که شده است ضریب شکست بالا شیشه ای دانه جوهر بازتاب می شود چاپ در لباس و بسته به رنگ بستر بازتاب رنگ جوهر و پارچه به نزدیکی در طول روز و عادی منتقل لباس متفاوت, اما هنگام شب در معرض نور، الگوی به نظر می رسد بلافاصله. چنین مد مجموعه لباس زیبایی شناسی ایمنی در یکی، صنعت پوشاک به عنوان ارتش جدید.