صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کامیون PVC کامپوزیت مواد پارچه

Oct 16, 2017

شانگهای DER شرکت مواد جدید آموزشی ویبولیتین تولید کننده پوشش PVC کامپوزیت کامیون است .

DERFLEX برای محصولات کامل، تجهیزات پیشرفته تولید، قابلیت نوآوری پیشرفته و توانایی تحقیق و توسعه قدرتمند در میان شرکت های صنعت معروف مشهور است. محصولات اصلی این شرکت عبارتند از فیلم کشش PVC، پارچه پوشش داده شده PVC، تیراندازی PVC، PVC مش و PVC بنر بنر و غیره. محصولات DERFLEX به طور عمده در دکوراسیون داخلی، چادر، پارچه قایق، پارچه تورم، پوشش کامیون، کیسه، پارچه کانال هوا و نیز حلال، اکوسیستم، چاپ UV و غیره استفاده می شود.


پوشش کامیون PVC در چین

رانندگی کامیون می تواند یک کار خطرناک و دشوار باشد. انتظار می رود رانندگان مراقبت و مراقبت از محموله خود را. برای حفظ آن از هر عنصر خارجی، مهم است که یک پوشش کامپوزیت پلاستیکی قابل اعتماد و با دوام از بهترین ارائه دهنده در صنعت داشته باشید.

ما بسیار خوشحالیم که طیف گسترده ای از محصولات کامیون PVC با کیفیت بالا را ارائه می دهیم که نیازهای شما را برآورده می کند. شرکت های کامیون نیازمند کامپوزیت های کامپوزیتی با کیفیت هستند که دوام دارند و برای مدت طولانی ادامه خواهند داشت. در شرکت ما، مواد استاندارد ما برای پوشش کامیون PVC یا پلی وینیل کلراید است. مواد ممکن است مانند یک لاستیک احساس کنند، اما این در واقع یک پلی وینیل کلراید با چگالی بالا با مش نایلون است که در وسط قرار دارد تا دوام و قدرت بیشتری داشته باشد. با توجه به ضخامت مواد، می تواند به طور موثر مقاومت در برابر اشعه های UV بیشتر باشد، بنابراین طول می کشد و قوی تر است.


PVC truck cover tarpaulin fabric

تیر کتانی PVC برای پوشش کامیون


truck tarps material

مواد PVC پارچه کامیون PVC


truck covering material

کامپوزیت کامپوزیت


پارچه کامپوزیت PVC پارچه کامپوزیت چین

مورد

روش آزمون

واحدها

هنرون

پارچه پایه

Din6001

N / A

1000d * 1000d 20 * 20

وزن

Din53352

Gsm (Oz)

750gsm 22oz

شکستن قدرت

Din53354

N / 5 سانتیمتر

1950/1850

قدرت تیرگی

Din53356

N

310/240

چسبندگی

Din53357

N / 5 سانتیمتر

95

مقاومت دما

Din53372

ºC

-40/70

عرض

N / A

م

1/5 متر

صدور گواهینامه

B1، M2، Din75200، NFPA701تنش خیس شدن

> 34dan (توانایی چاپ)مزایای پوشش کامیون PVC

مهم نیست که چطوری باید از بین برود، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما تولید کننده و فروش سفارشی و استاندارد اندازه پوشش محافظ و کامیون gaps که نیازهای شما را تامین کند. صرف نظر از صنعت شما در حال حاضر، ما ده ها تن از نمرات و وزن مواد محافظ است که آخرین و بودجه خود را برآورده می کنند. اگر شما به دنبال پوشش کامیون کامیون PVC هستید، مزایای اصلی آن ارائه شده است:

ضد انفجار، ضد گرد و غبار و ضد آب
می آید در انواع رنگ و اندازه
ساخت و ساز سنگین
دارای ویژگی های مقاوم در برابر آب و هوا است
چاپ عالی

پوشش کامیون کامیون PVC نه تنها از محموله یا مواد حمل و نقل از عناصر مختلف، مانند حمل و نقل، سرقت، و غیره، بلکه همچنین تصویر شرکت محافظت می کند. پوشش کامیون را می توان با نام تجاری یا لوگوی شرکت شما طراحی و چاپ کرد. این کار با اضافه کردن وزن بسیار کم به کامیون برای به حداکثر رساندن وزن برای بار انجام می شود.

کالاهای حمل شده به طور موثری محافظت می شوند در حالی که شما کسب و کار شما یا نام تجاری را ارتقا می دهید. پوشش کامیون ها راهی جالب برای صاحبان کسب و کار برای تبلیغ کسب و کار، محصولات یا خدمات خود را ارائه می دهد. نوع پوشش، پارچه و نقاشی سطح تاثیر زیادی بر چاپ، دوام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر پاره شدن مواد دارد. بسته به تقاضای عملیاتی و کاربرد، پوشش کامیون ها در عرض های مختلف، پایان، رنگ ها و وزن ها در دسترس می باشد.

فروشگاه برای پوشش بهترین کیف PVC تار پلاستیک کیف در بازار

اگر شما حمل کامیون و نیاز به پوشش کافی در هنگام حمل کالاها، به خصوص در مناطق دورافتاده، سرمایه گذاری در پوشش کامیون تری پلاستیک کامپوزیت با کیفیت بالا ضروری است.

با تعدادی از شرکت ها و فروشگاه ها که پوشش کامیون را ارائه می دهند، اغلب می تواند ناامید کننده برای پیدا کردن بهترین است که نیازهای خود را مطابقت و متناسب با بودجه شما. خوشبختانه، فروشگاه ما انواع وسیعی از پوشش های کامیون را تهیه می کند که به نیازهای منحصر به فرد شما بستگی دارد. هرکدام از ما پوشش کامیون کامیون تزیینی با دقت طراحی شده و ساخته شده برای اطمینان از اینکه شما بهترین ارزش را برای پول خود بدست آورید.