صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پی وی سی روکش کرباسی قیراندود وعایق اب

Oct 16, 2017

پی وی سی روکش پارچههمچنین توسط بسیاری به عنوان شناخته شدهکفپوش وینیل. انتخاب کفپوش محبوب در بازار نظر گرفته است. این نوع ازکفپوش چند لایهبهترین ویژگی های است که شما ممکن است بر داشت هرگز از کف دیگر مانند سهولت نصب و دوام بالا و هزینه های چشمگیر ارائه می دهد. با همه نوع دیگری از دکوراسیون خانه، مراقب باشید و عاقلانه ارزیابی نیاز به توجه فوری قبل از تصمیم گیری با داده می شودپی وی سی روکش.

laminated PVC fabric

دستگاه بسته بندی پی وی سی


PVC tarps wholesale

پارچه روکش پی وی سی


tarpaulin full Panama

تارپولین پوشاندن پی وی سی


ویژگی هایتارپولین پوشاندن روکش پی وی سی

در اینجا لیستی از برخی از بهترین ویژگی های پی وی سی روکش که باعث می شود آن را متفاوت از دیگر نوع کفپوش ساخته شده موجود در بازار و آنها به شرح زیر است:

ساخته شده از نوع پی وی سی کامپوزیت و فیبر به سمت تولید کاشی نسبتا سخت و نازک

هزینه پایین

تعمیر و نگهداری ساده و آسان

با دوام

انعطاف پذیری بالا سایش

خسارت می تواند به راحتی تعمیر یا refinished شود

با ویژگی های با کیفیت بالا ازپی وی سی روکش پارچه پلی استر، تعجب آور است که می دانیم که بیشتر است و بیشتر مردم در این روز از نقاط مختلف جهان در حال حاضر به این نوع کفپوش بیش از دیگر تعویض.


مزایای انتخابمواد پارچه روکش پی وی سی

جدا از ویژگی های با کیفیت بالا از پی وی سی روکش، این نوع کفپوش نیز معمولا به دلیل مزایای آن را ارائه می دهد که انتخاب شده است. برای بیشتر توضیح دهید که چرا مردم را انتخاب کنید بیش از دیگر روکش PVC، مزایای ذکر شده زیر را در نظر.

پی وی سی روکش کاملا با دوام است. مقاومت بالا در مقابل خش و دنت که می شود مسائل عمده برخی از نوع جامد و چوبی کف در نظر گرفته است. اگر این نوع کف پوش خواهد شد به درستی نصب و نگهداری مناسب، این نهایت ممکن است آخرین بار برای تقریبا 20 سال و بیشتر.

بر خلاف دیگر انواع کفپوش های جامد و چوبی است که به راحتی می توانید جذب رنگ و رطوبت معمول نوع ناخالصی در پی وی سی روکش ممکن است. این باعث می شود این نوع کفپوش مقاوم در برابر رنگ و خاک. با چنین نوع ویژگی حفظ خود پی وی سی روکش کف تنها نیاز به مقدار کمی از کار. Mopping جارو، سودمند است تنها مورد نیاز نسبت به چوبی آن کف که نیاز به استفاده از نوع تخصصی پاک کننده در تمام اوقات.

این نوع کف می تواند به راحتی نصب شده و این است که ذاتا ضد آب. این در هر subfloor در هر منطقه از خانه یا ساختمان بدون تجربه هیچ مشکلی در خسارت رطوبت نصب شده می تواند. این است دلیل که چرا این نوع کفپوش یکی از بهترین و مفید ترین گزینه برای برخی از کشورها که دارای آب و هوای مرطوب است. این نظر بهترین کاری که دیگر انواع کف دست نمی گرفته است.


پارچه روکش پی وی سیسطح نرم تر در مقایسه با کف چوبی است. این است دلیل این واقعیت است که این نوع کفپوش حمایت با لايه فوم یا احساس. این فراهم می کند فوق العاده دوام و انعطاف پذیری است که ممکن است آزمون زمان ایستاده.

با مزایای آن پی وی سی روکش ارائه می دهد، شما مطمئن هستید که این ارزش برای سرمایه گذاری خود را به عنوان کفپوش بهترین گزینه است. شما مطمئن هستید که شما نمی انتخاب پی وی سی روکش به خاطر فواید شگفت انگیز است که این به شما ارائه دهد پشیمانی ممکن است.