صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فیلم وینیل با نور پس زمینه PET

Sep 03, 2017

فیلم با نور پس زمینه به عنوان محصولات تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، دید در شب به دلیل این تصاویر دیده می شود، به طوری که در قاب تصویر لامپ، لامپ خارج از نقاشی است که در خارج از آن آویزان است. و پارچه سبک متفاوت است، و آدامس معمولی یکسان نیست.


PET backlit film wholesale

فیلم PET با پس زمینه


backlit PET film supplier

فیلم با پس زمینه پی وی سی


backlit PET manufacturer فیلم PET


نوع فیلم پشت زمینه:

با توجه به استفاده از نور، آن را به اسلاید و فیلم نور تبلیغاتی تقسیم شده است

از مواد با استفاده از نور با اسلاید شفاف، اسلاید با نور پس زمینه، اسلاید spout، چراغ در فضای باز و غیره ..

این نور است: مشعل اسپری دیجیتال دیجیتال سبک نور در سال های اخیر است، از تجهیزات چاپ تجاری ساخته شده با دقت بالا از فیلم متفاوت است از تجهیزات قبلی تولید فیلم بزرگ لیزر.


این استفاده از نور PET شفاف PET یا پوشش PET PET به بستر است، ضخامت به طور کلی تقسیم شده به 100، 125، 175 میکرون

نوع دستگاه: عمدتا 3 دسته از تجهیزات برای ساخت فیلم دیجیتال وجود دارد که یکی از آنها میکرو جت است EPSON جوهر رنگی است، دوم چاپگر حرارتی HP فوم است، چاپگر برای انجام حلال ضعیف در فضای باز طراحی شده است.


مواد فیلم پشت زمینه: معمولا نور کلی بازار ساخته شده از مواد اکریلیک، PET شفاف، مواد PET سفید و دیگر سه نوع مشتری، انتخاب نوع فیلم به طور عمده بر اساس استفاده از محیط زیست و استفاده از مشتری برای تصمیم گیری است.

PET ماده اسپری است، عبور نور، سفتی خوب، بافت کاغذ چاپ، ظریف، نرم و رنگ کامل، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، درجه حرارت پایین، ضد آب، ضد اشعه ماوراء بنفش، غیر فشرده. وسیع ترین ممکن است به 3.2 متر رسیدن، مناسب برای هر دو داخل و خارج از تصویر بزرگ تصویر است. استفاده از: مراکز خرید بالا پایان، ایستگاه ترافیکی، مترو، فرودگاه، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های تلفن همراه و سایر مکان ها، پوسترهای تبلیغاتی بزرگ، پنجره ها، جعبه های نور، استودیو عکس و دیگر هنرها و صنایع دستی به مناسبت برگزاری مراسم لهستانی نشان می دهد. می تواند یک اثر برای افزایش تصویر محصول، اثربخشی تبلیغات را تقویت کند. این جعبه ها در داخل صفحه با استفاده از فیلم ساخته می شوند.

PET سپس فیلم زیست تخریب پذیر، حفاظت از محیط زیست خوب است، همچنین انتقال از طریق لایه تنظیم می شود، فیلم خود را می تواند کاملا شفاف باشد؛ نور PET ضد آب و ضد آب، فیلم ضد آب را می توان به طور مستقیم در تجربه در فضای باز در صورتی که در معرض هوا قرار گرفته است، حلال آب خوب است