صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روشهای بهره برداری و تکنیک های قطع بزرگ رنگ چاپگر جوهر افشان

May 14, 2017

روشهای بهره برداری و تکنیک های قطع بزرگ رنگ چاپگر جوهر افشان


چاپگر جوهر افشان رنگی قطع بزرگ نه تنها دستگاه مکانیکی خوب بلکه یک دستگاه الکترونیکی پیچیده، که معادل پلاتر مکانیک و کامپیوتر بالا پایان است. در ساختار داخلی آن سر چاپ پیچیده، بنابراین برای جلوگیری از برخورد مکانیکی و لرزش، وجود دارد اما همچنین برای جلوگیری از گرد و غبار در هوا رنگ آميزي. پردازنده و حافظه و دیسک سخت و دیگر قطعات پیچیده نه تنها حساس به الکتریسیته ساکن است، اما همچنین جلوگیری از تماس با هوای مرطوب. علاوه بر این، روش بهره برداری و نگهداری ساده از کاربر در استفاده نیز عوامل تعیین که آیا چاپگر جوهر افشان رنگی قطع بزرگ می تواند کار درستی و برای مدت طولانی استفاده هستند.


11-08-49-13-7.png


1، حاصل کنید که چاپگر جوهر افشان رنگی قطع بزرگ است در بهترین شرایط کار

چاپگر جوهر افشان رنگی قطع بزرگ ابزار نسبتا گران و پیچیده است. این کار در بهترین حالت آن به فعال کردن آن را به تصاویر رنگی زیبا قطع بزرگ چاپ را باید. و نگه داشتن آن در دراز مدت شرط این است که دولت چاپ بهترین بهره برداری و تعمیر و نگهداری خوب مهم. اگر چه استفاده از چاپگر جوهر افشان رنگی قطع بزرگ پیچیده است، اما کاربران هنوز هم نیاز به توسعه دستورالعمل های دقیق مطابق با تکمیل عادات کل عملیات به خصوص برای توسعه عادات صحیح سوئیچ ماشین. برای کاربر، دستگاه سوئیچ عمل ساده است اما مهم ترین اقدامات نگهداری هم. وجود دارد بسیاری از کلید کنترل در صفحه چاپگر، و همچنین به عنوان سوئیچ قدرت سوئیچ قدرت با منبع تغذیه خارجی به طور مستقیم متصل است اما از طریق مربوطه خود کنترل برای کنترل منبع تغذیه خارجی.

هر زمان که قدرت خاموش یا چاپگر باید راه اندازی سیستم. این کارها آماده سازی عبارتند از: موقعیت و بازنشانی سر چاپ و کاغذ چاپ، چک کردن اینکه آیا پوشش بالا صفحه چاپگر را بسته است، پر کردن جوهر، جوهر سر تمیز کردن و تمیز کردن خودکار و چاپ. از طریق قدرت تغییر در بوت چاپگر پس از راه اندازی سیستم از طریق سر چاپ و کاغذ چاپ موقعیت صحیح می باشد و خاموش کردن سیستم از طریق راه اندازی به صورت خودکار هد چاپ و کاغذ چاپ مجدد، این می تواند نه تنها اطمینان از عملکرد طبیعی چاپگر، کاهش میزان شکست و شکست برای از بین بردن خطرات پنهان، عمر خدمات چاپگر طولانی. می تواند کاهش هزینه مواد برای چاپ و هزینه تعمیر و نگهداری تجهیزات، بهبود بهره وری کار. اگر کاربر زور پریز برق هنگامی که شارژ چاپگر سر چاپ تنظیم مجدد می تواند پوشش بالا تحت پوشش می تواند و آسان به علت سر چاپ به مکانیابی تقصیر است خاموش است. این نیاز به کاربر به توجه، قطع بزرگ رنگ چاپگر جوهر افشان رک، وزن سبک و غلتک، تحرک بسیار قوی است، قدرت خط وصل، قرار داده می شود باید محل دیدار آسان است، منبع تغذیه برای جلوگیری از خاموش شدن غیر طبیعی سهوا کاهش یافته است.


2 به ارائه یک محیط خوب برای استفاده

قطع بزرگ جوهر جت پرینتر با هزاران نفر از کوچک نازل در نازل گسترده پخش شده است. بسیاری از جریان به طور مستقیم چاپ هنگامی که آنها چاپ و زمانی که کار نمی کنند آنها در معرض. به دلیل اندازه نازل سوراخ و شناور در فضای غبار اگر محیط کار چاپگر فقیر بیشتر گرد و غبار، نازل های کوچک آسان است به گرد و غبار آلودگی و گرفتگی است. اگر رطوبت محیط داخلی خیلی زیاد باشد، نه تنها پرینترهای گران قیمت اولیه قطعات مکانیکی هستند آسان به زنگ، و حتی نازل دشوار برای تضمین به زنگ است. تغییر درجه حرارت محیط کار حدود پرینتر نباید بیش از حد بزرگ است، این به دلیل بزرگ فرمت چاپگر جوهر افشان رنگی نه تنها شامل تعداد زیادی از قطعات فلزی، همچنین حاوی تعداد زیادی از در حالی که مهندسی قطعات پلاستیک دیافراگم نازل بسیار باریک است، اگر تغییر دمای محیط بیش از حد سریع قطعات انبساط حرارتی می شود پوشیدن بیش از حد قطعات مکانیکی، تغییر اندازه روزنه نازل کیفیت چاپ تاثیر می گذارد.


3 نگهداری سر چاپ

هد چاپ به مسدود کردن سوراخ جت با توجه به زمان چاپ بیش از حد، استفاده نادرست از جوهر یا استفاده طولانی مدت است. البته استفاده از کارتریج با کیفیت ضعیف خواهد شد همچنین باعث گرفتگی جت بر روی کیفیت چاپ و حتی منجر به کل سر چاپ scrapped. اما در قطع بزرگ رنگ پرینتر جوهر افشان برای چاپ برنامه های کاربردی، به طور کلی دیگر است، که ناچار پدیده انسداد نازل روبرو می شوند، اما در برخورد این نوع رویداد، ما باید خیلی زود درمان، بیشتر، منجر به از دست دادن نیست باید از دست دادن بی مورد. اگر چه فرآیند ساخت سر چاپ خوب است، ساختار آن پیچیده نیست. هواپیما در تماس مستقیم با متوسط چاپ پوشیده از بسیاری از حفره های کوچک، سوراخ با نازل کارتریج جوهر از نازل اسپری و اسپری سوراخ اطراف سوراخ بین انباشته خشک تونر یا ناخالصی ها اغلب و قوی چسبندگی ، تا زمانی که حذف این ناخالصی ها و تونر، سر چاپ می تواند به عملکرد طبیعی چاپ شده.

بسیاری از سر چاپ به scrapped شده به نظر می رسد تنها حفره های موقتی است که مسدود کردن و کار است. برای بازگرداندن تابع چاپ شما تنها آن با روش ساده انجام دهید. چاپ عادی است اما عدم سکته مغزی یا رنگ و یا تصویر با وضوح بالا این گرفتگی خفیف blurring معمولا می توان حل و فصل توسط سوراخ اسپری تمیز کردن برنامه است که همراه با چاپگر، که است همچنین کارکنان باید به روش اغلب استفاده می شود و قابل توجه ، عدم سکته مغزی و یا رنگ فقیر نازل خفیف انسداد، اوایل برای تمیز کردن با تمیز کردن روش است که این ترین اقدامات ساده و بهترین تعمیر و نگهداری.

برای پر کردن جوهر و یا تمیز کردن نازل اغلب اما اثر چاپ هنوز فقیر یا انسداد نازل چاپ سر است در روند دستگاه چاپ دستگاه نیست با جوهر پرینتر و یا حاضر به کار است که تنها راهنمای روش های تمیز کردن را می توانید پر می شوند. کتابچه راهنمای کاربر برای تمیز کردن روش پیچیده است اما به دلیل نیاز به راهنمایی و حذف تمیز کردن بار نباید بیش از حد است، نباید بیش از حد صاف. کتابچه راهنمای کاربر برای تمیز کردن روش استفاده از سرنگ است و می تواند در سوزن در یک لوله لاستیکی تمیز کردن مایع (مانند آب بطری) حدود ده برابر ذره چاقو پلاستیکی سخت و دیگر ابزارهای قرار داده شده. حذف چاپ در ماشین با دقت با یک نازل ذره مسدود سر نازل شده زنده سوراخ لوله لاستیکی مسدود می یافت و سپس استفاده از سرنگ برای تمیز کردن نازل تزریق مایع لازم است با استفاده از چاقو خراش کردن سوراخ سخت مانده های پلاستیکی اسپری. مراقب الکترودها را هنگام استفاده از آلوده باشید.