صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لنز مهر و موم شده (با قدرت بالا) فیلم انعکاسی

Sep 28, 2017

لنز نوع مهر و موم بازتابنده وینیل یک فیلم بازتابنده نوع شیشه دوام است، عادت به نام "قوی" فیلم بازتابنده، پس از فرایند صلاحیت و تولید مواد با فیلم قوی منعکس کننده حداقل، حداقل از ضریب انعکاس فیلم فیلم بازتابنده فیلم دو بار بالاتر، ساختار حمایت داخلی خلاء آن نیز تغییر دما را در علامت مشکل چروک شدن دهان حل می کند، به طوری که توانایی مواد بازتابنده را افزایش می دهد. ظهور این مواد در دهه 1970 نیاز به پیشرفت تکنولوژیکی در سرعت و شرایط جاده ای بهتر داشت و با موفقیت برای ایجاد علائم راهنمایی و رانندگی و صرفه جویی در زندگی بسیار مفید بود. در مقایسه با فیلم انعکاسی مهندسی، حتی اگر علامت در یک زاویه بزرگتر و منطقه روشن باشد، فیلم بازتابنده قدرت بالا می تواند علامت را به روشنی تر نشان دهد و به طور موثر وضعیت خطرناک جاده را پیش از راننده هشدار دهد.


timg (3).jpg

فیلم فوق العاده بازتابنده وینیل


timg (4).jpg

رول های وینیل بازتابنده


timg (7).jpg

ورق وینیل بازتابنده


فیلم بازتابنده با کیفیت بالا با استفاده از فن آوری شیشه ای بازتابنده، به دلیل ساختار آن در نوآوری محصول، دارای روشنایی و زاویه بازتابی نسبت به فیلم بازتابنده مهندسی درجه است. هیچ چیز قابل مقایسه با این عملکرد نیست، اما در عین حال، بلکه به دلیل ساختار درجه بالای آن منجر به بروز برخی از نقایص برای غلبه بر دشواری می شود، از قبیل محصول شکننده و آسان شدن پاره شدن، چروک کردن، حباب کردن سطح، فرایندهای سلولی، تولید انرژی مصرفی بالا و انتشار و غیره است. محدودیت های تکنولوژی Bead شیشه ای نیز مانع از بهبود مرحله استحکام بالا به روشنایی بالاتر و زاویه بهتر.

فیلم بازتابنده با کیفیت بالا دارای مواد چسب است که عموما به دو نوع حساس حرارتی و فشار تقسیم می شوند. با استفاده از جوهر مشابه، تکنولوژی چاپ روی صفحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا انواع الگوها را بسازد. فیلم بازتابنده با درجه بالا به طور کلی از شفافیت فیلم رزین و عملکرد خوب آب و هوایی به عنوان سطح ساخته شده است، لایه دوم یک لایه خلاء است، لایه سوم لایه های میکرو شیشه ای تعبیه شده است، لایه چهارم یک پوشش بازتابنده فلزی، لایه پنجم لایه تحمل رزین، ششمین لایه هفتم لایه چسب، لایه حفاظ کاغذ است. در زیر تصاویر \ schematic diagram از یک فیلم بازتابنده قوی و ظاهر معمول یک فیلم بازتابنده قوی است.

construction of reflective vinyl materialreflective vinyl surface


فیلم وینیل بازتابنده قوی به طور عمده برای ایجاد علائم راه، علائم ممنوعه، علائم هشدار دهنده و علائم و سایر علائم اصلی ترافیک استفاده می شود. فیلم بازتابنده با کیفیت بالا پس از رسیدن به رسمیت شناختن نشانه های ترافیک و کوتاه شدن زمان، در مقابل نشانه ها و فاصله مانع به طور قابل توجهی پیش از برنامه، به شدت افزایش ایمنی احتیاط زمان، کاهش بروز حوادث ترافیکی شبانه و کاهش ترافیک ایمنی بر طبق تحقیقات تجربی، روشنایی مواد ضد انعطاف پذیری قوی به مراتب بهتر از مواد بازتابی معکوس مهندسی است. از دهه 1990 این مواد ضد انعطاف پذیری با قدرت زیاد در بزرگراه ها در چین مورد استفاده قرار گرفته است.

از آن به بعد، با عملکرد وسیله نقلیه موتوری و تکنولوژی ساخت جاده، تغییرات بزرگی در محیط شهر، بزرگراه ها و وسایل نقلیه با سرعت بالا به طور چشمگیری افزایش یافت، چراغ های شهر پیچیده هستند، پیش بینی های راننده در یک جریان بی پایان ظهور می کنند، افق را تشخیص می دهند، با الزامات جدید. برخی از کاستی های مواد بازتابنده با قدرت بالا، به ویژه در عملکرد بازتاب زاویه بزرگ و تکنولوژی پردازش و هزینه، قادر به مقایسه با تکنولوژی جدید منشور نباشند، و به تدریج جایگزین شدند.

در نیمه دوم دهه 90، به ویژه در قرن بیست و یکم، ایالات متحده و اروپا فرآیند جایگزینی مواد با مقاومت بالا را با مواد منشوری درجه یک آغاز کرده اند. به ویژه در سال 2004، ظهور "فوق العاده" مواد بازتابنده، با استفاده از تکنولوژی منشور نه تنها از صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار، روش های پردازش و خواص بازتابنده، از سطح قدرت شده است بهبود کیفی، قیمت هزینه، از دست داده است در مواد درجه بالا، پس از آن، به عنوان محل تولد مواد با قدرت بالا ایالات متحده بوده است، هیچ تولیدی از این مواد، چین تبدیل به قدرت بالا منعکس کننده تنها تولید مواد.

کیفیت فیلم با کیفیت بالا به طور کلی 10 سال است، فیلم سفید (0.2 درجه / -4 درجه روشنایی جلو) بیش از 250cd / lx / m است، در شرایط عادی، روشنایی 10 سال پس از حفظ حداقل 80٪ از مقدار روشنایی اولیه، فیلم منعکس کننده فیلم با قدرت بالا مناسب برای آلومینیوم، دما معمولا در عمل بیش از 18 درجه سانتیگراد مورد نیاز است.