صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تفاوت بین دیجیتال جوهر جت چاپ و چاپ های سنتی

Jun 20, 2017

DERFLEX حرفه ای استپارچه چاپ دیجیتالتولید کننده در چین. در این مقاله ما در مورد تفاوت بین من صحبت میچاپ nkjetو چاپ های سنتی.


digital printing fabrics

پرینتر جوهر افشان دیجیتال


ink jet printing on fabrics

چاپ دیجیتال

inkjet printing on fabrics

چاپگر جوهرافشان


digital printing on fabrics

چاپ با جوهر جت


1.چاپگر جوهرافشان دیجیتالدر کوچک دوره (کمتر از 1000 متر) ارزان تر از چاپ های سنتی است. این به بسیاری از انواع، مقادیر کمی از بازار به خوبی خود را سازگار است.

2.چاپ دیجیتال جوهر جتفرایند نیاز به داده ها، داده ها و راه حل های فن آوری ذخیره شده در رایانه اطمینان حاصل شود نتيجه چاپ. در تولید چاپ صفحه دایره ای سنتی حفظ آرشیو سردرد است. ذخیره سازی مقاله ذخیره سازی شبکه دور و شبکه صاف را تا مقدار زیادی از فضا است که اتلاف نیروی انسانی و اتلاف منابع مادی و اثر حفظ بسیار خوب است.

3.چاپ دیجیتال جوهر افشانمتعلق به تولید سبز فرایند چاپ بدون آب بدون جگر مدولاسیون با استفاده از این رنگ رنگ رب هیچ تولید گازهای گلخانه ای زباله، آلودگی های کوچک. چاپ سنتی نیاز به مقدار زیادی آب و مایعات و آب و مایعات به شدت آلوده هستند.

4.چاپگر جوهرافشاناز سرعت شاخص می تواند استانداردهای بین المللی (فعالیت، اسیدیته، پراکندگی در تطابق کامل با استانداردهای اروپایی و آمریکایی صادرات چاپ)، برآورده کردن نیاز بسیاری از تجار تجارت خارجی.

5.چاپ دیجیتالتوسط اینترنت دریافت نمود. کل فرآیند توسط کامپیوتر کنترل می شود. الگوهای ذخیره شده در رایانه در شکل دیجیتال برای اطمینان از ثبات رنگ چاپ و فرآیند خودکار بسیار است.

6-در فرایند چاپ سنتی الگوی گل طراحی شده توسط طراح باید با توجه به ویژگی تجهیزات چاپ طراحی شده است. این طراح عملکرد تا حدودی محدود است. وجود دارد هیچ مفهوم گل را می توان به روندچاپ دیجیتال جوهر افشان, طراح ایده طراحی به بازی کامل گسترش فضای برای طراحی الگوی نساجی، طراحان ایجاد الگوی زیباتر به بنیاد غیر روحانی.


طرح سنتی پارچه چاپ و رنگرزی رنگ چاپ رنگ حقیقت سخت ترجوهر افشان چاپ روی پارچهبراساس الگوی دیجیتال از طریق کامپیوتر رنگ اندازه گیری رنگ غنی رنگ تا 16 میلیون رنگ را نشان می دهد، به خصوص در رنگ است دقت گرادیان، بالا الگوی moire چاپ دیجیتال چاپ در فن آوری نیز مزایای استفاده از وجود دارد هیچ چیز قابل مقایسه با این به منظور تحقق بخشیدن به طراحی هر رنگ.

    چاپ دیجیتال جوهر افشانبرنامه های کاربردی می توانید خلاصه به شرح زیر است: مد لباس، لباس برای محصولات (مانند روسری، روسری، روابط، و غیره): پارچه های ورزشی و شنا; پارچه های نساجی خانگی (مانند پرده، رختخواب، حوله، سفره و مبلمان); اتومبیل دکوراسیون: پرچم و بنر: بشقاب یا جرم قبل از چاپ تی شرت؛ تصحیح و منسوجات ویژه; دکوراسیون دیوار; چتر، کیف، کفش، اسباب بازی، روبان و دیگر; تمام پارچه دیگر به عنوان حامل برای طراحی به عملکرد کالا.