صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اقدامات قبل در جوهر جت چاپ روند

Jun 27, 2017

در مقایسه با فرآیند چاپ سنتیچاپگر جوهرافشانتا حد زیادی بهبود یافته است و پیشرفته در فرایند تولید، هزینه، دقت، متوجه چند رنگ چند طیف و دسته ای کوچک چاپ به طور گسترده ای مورد استفاده درپنبه نساجی، پارچه پشم و ابریشم و نساجی الیاف طبیعی دیگر وپارچه پلی استر، به تدریج تبدیل به بازار اصلی چاپ.


cotton textile fabric supplier

چاپگر جوهرافشان


polyester textile supplier

چاپ جوهر افشان


digital printing media

مواد چاپ جوهر افشان


به منظور بهبود کیفیت چاپ نهایی فرآیند مناسب برای دیدار با الزامات زیر چاپ پارچه در پردازش می شوندچاپ جوهر افشان، این مقاله از چند مشترکمواد نساجیبه کشف درمانچاپ جوهر افشانروند.

بوم پنبهمزایای استفاده از درخشش نرم و بافت نرم و دوام قوی و رنگ خوب را داشته باشد. آنها اولین و بیشترین کامل و بالغ روند در سنتی چاپ روند.

چاپ با جوهر جتروند عمدتا شامل نساجی قبل، خشک کردن، چاپ، خشک کردن، بخار (120 درجه C, 8 دقیقه, ساخت رنگ واکنشی ثابت)، لباسشویی و خشک کردن فرآیندهای. تا printability خود را تضمین شده است بنابراین، پارچه های پنبه ای تنها ویژه فرایند چاپ سنتی و چاپ با جوهر جت شرایط می تواند.

به عنوان مثال، روند چاپ جوهر افشان جوهر انتقال بهپارچه های پنبه ایسطح از طریق نازل اسپری فرم است، بنابراین در چاپ در مرحله اولیه پنبه و مواد نساجی کمکی (قبل از اندازه سطح نورد) هنگامی که اضافه شده به نیتریت دهنده انتشار جوهر به منظور کاهش جت در پارچه های پنبه ای، بهبود دقت چاپ پارچه پنبه . در همان، اما همچنین به محیط قلیایی سطح الیاف نساجی و جوهر چاپ و ترکیب کارگاه دما و رطوبت در محدوده خاصی (عمومی مورد نیاز برای اطمینان از اینکه زمانچاپگر جوهرافشانهنگامی که درجه حرارت در 18 تا 25 درجه سانتیگراد نگهداری می شود، رطوبت نسبی بیش از 50 درصد است).

ساختار لایه سطحی فلس مانند الیاف پشم دست بهبود ظرفیت جذب سطح جوهر برای چاپ پارچه پشمی، کلید است که معمولا درمان در سطح صاف و رنگ است.


اول از همه، شما نیاز به بهبودنساجیروند اندازه. نساجی چاپ قبل از چاپ به منظور بهبود سطح فیبر و خیس کردن، چسبندگی و درمان اثر، در حالی که جلوگیری از نفوذ جوهر، جوهر این قبل یا پيش نامیده می شود. پارچه پشمی نازک هستند و نیاز به پوشش داده شده با مقدار رب و پایبند به سطح فیبر. در حال حاضر معمولا برای دوغاب با 9 درصد نیتریت سدیم، نیتریت سدیم جگر در حالی که بخشی از مواد افزودنی با توجه به نسبت خاص (45% سدیم نیتریت خمیر تهیه اوره گلیسیرین، سولفات سديم 3% آب حلال) استفاده می شود. البته بیش از حد از تفاله جذب در سطح فیبر نیز جوهر و فیبر تماس می تواند جلوگیری از، سرانجام منجر به مرکب بر روی سطح گسل ناشی از سفید مقدار اندازه چاپ پارچه جذب شده نمی خواهد کنترل در 20%.


همانطور که قبلا ذکر شد، ساختار مقیاس سطح الیاف پشم است کلید به نفوذ رنگ طوری که ما می تواند بهبود ساختار سطح الیاف پشم با مواد افزودنی دمای پایین، به طوری که آن را تبدیل به شل، چسبندگی بین سطح فیبر و جوهر را افزایش می دهد. معمولا استفاده از پشم رنگرزی TCEP کمکی برای تولید و فرآوری پارچه پشمی (اندازه قبل و بعد از مرحله رنگ آمیزی بخار) توسط واکنش شیمیایی نابود کردن مو کوتیکول فیبر لایه دو پیوند دی سولفید، تخلخل بهبود، بهبود پس از آن رنگ و ثابت کردن رنگ اثر. در حالی که استفاده از دمای پایین, الیاف ساختار منطقه آسیب چاپ انتخابی نیست، این کار باعث می شود چاپ پارچه در حال شستن غیر چاپ منطقه پدیده رنگ، نیاز به اضافه کردن ضد رنگ آمیزی عامل بهبود چاپ فرایند شستشو و رنگرزی در همین حال، تغییر در سطح ساختار فیبر اثر سطح براق نساجی کاهش خواهد شد.

البته، اضافه کردن مواد افزودنی دمای پایین به جوهر چاپ به طور موثر جلوگیری از این معایب که یکی از جهت تحقیقات است؟چاپ با جوهر جت.


برایچاپ با جوهر جت (ابریشم)، کیفیت چاپ عمدتا از دو جنبه اندازه گيري: وضوح نمای کلی گل و شدت رنگ رنگ چاپ. شبیه به پنبه پارچه، ما باید جوهر چاپ مانع انتقال به سطح پارچه ابریشم و نیز اطمینان حاصل اثر مرکب چاپ بر روی سطح پارچه ابریشم. هنگامی که ما در فرآیند اندازه با توجه به ویژگی های ابریشم فیبر مورد نیاز بالاتر برای ترکیب خمیر و نسبت به هر عنصر کمکی داريم.

درپارچه ابریشم، ما معمولا استفاده از P3 دهنده و پرپشت کننده DGT 7. نسبت به اندازه از رب اما همچنین در نظر گرفتن ضخامت پارچه، پارچه ابریشم از ضخامت را می توان به اقیانوس پارچه نخ ریسی و سایر نازک ساتن ضخامت پارچه و غیره تقسیم...


برای نخ ریسی اقیانوس و دیگر پارچه پارچه های نازک به دلیل پارچه آن کوچک و نازک از جذب رطوبت نفوذ جوهر آسان برای جای گذاری انتخاب پس انتخاب آب نگه داشتن مواد با عملکرد خوب در حالی که خمیر را باید در بخش گنجانده شده است دهنده های مصنوعی برای بهبود آب برگزاری، اثر رنگ نساجی خمیر را برای جلوگیری از خونریزی پدیده را بهبود بخشد. و نیز، شرایط انتخاب خمیر خوب افزایش wettability و نفوذپذیری پارچه در مرحله اولیه درمان است که در نهایت خمیر را روی سطح پارچه فیلم به راحتی گذارد: ضخامت خمیر نازک نساجی اندازه و میزان تاثیر می گذارد یکنواختی سطح; بیش از حد ضخیم سرعت رنگ چاپ می گذارد. تحت شرایط عادی، میزان تشکیل پارچه نازک حدود 3.5 ٪ است.


به منظور اطمینان از جوهر چاپ بعدی والیاف نساجیسطح واکنش کامل و بهبود سرعت رنگ، ما همچنین تلاش برای کنترل مقدار pH دوغاب جلوگیری از جوهر در بخار قبل از هیدرولیز و بهبود واکنش نشان می دهند در بخار روند رنگ و الیاف نساجی در سطح جوهر، رنگ رفع اثر.