صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد قایق بادوام

Oct 09, 2017

قایق بادبانی ، مدل های مختلفی وجود دارد، قایق با سرعت بالا اختصاص داده شده به دنبال سرعت، با قایقرانی کامل دستی، Whitewater لذت بردن از قایق در حال حرکت، کار ساده ای از شکل وجود دارد، قایق های ماهیگیری برای ماهیگیری دریایی وجود دارد و غیره..

به طور گسترده ای در آب، تفریحی، ماهیگیری، ماهیگیری و سایر فعالیت های آبزی استفاده می شود.

PVC tarpaulin for inflatable boat

قایق تورم یا باد کردن تارپولین


inflatable boat material supply

قایق تورم


inflatable boat material supply

قایق تورممواد قایق بادبانی به طور گسترده ای در گردشگری، قایقرانی، مسابقات ورزشی، شناخت نظامی و اکتشاف، ماهیگیری، شکار و تکمیل انواع پروژه های آب، نجات سیل، نجات دریایی، قایق تورم استفاده شده در سال برای گسترش استفاده شده است. در برخی موارد، این نرم افزار اجباری است و کنوانسیون بین المللی ایمنی زندگی پرسنل دریایی تصریح می کند که تمام کشتی های دریایی در دریا باید در هر لحظه در دسترس باشند. آمار نشان می دهد که عملکرد قایق تورم قابل اعتماد است.


خصوصیات و مزایای محصولات قابل انعطاف PVC:

1، همه با استفاده از پارچه های ویژه قایق بادبانی 0.9T1000D / PVC یا PVC 1.2 میلی متر، هوادهی، مقاومت در برابر سایش عالی، عمر طولانی.

2، شیر هوا وارداتی، راحت، ایمن و قابل اعتماد.

3، تمام قطعات اتصال چسب چسب وارد شده، مقاومت در برابر لعاب و مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر هیدرولیز، خواص ضد اشعه ماوراء بنفش بسیار بهتر از چسب داخلی است، حتی در آفتاب، عملکرد شرکت مشترک قایق بادبانی کاملا تضمین شده است.

4، مواد وارداتی از استحکام رنگ بالا، رنگ پارچه برای مدت زمان طولانی، از جمله جدید، واردات خاص مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر دو رنگ، به طوری که دوام مایع.

کیسه هوا قایق و قایق پوسته از تکنولوژی چسب و حرارت بالا پرشدن حرارت ساخته شده است. این هوا محکم، قوی، با دوام و درجه اول در کیفیت است. سرعت 40-60 کیلومتر در ساعت است. پس از تورم، آنرا حداقل یک هفته حفظ کنید.


DERFLEX به طور حرفه ای تولید پارچه های تبرید قایق تورم یا بادبانی، تیغه های پلاستیکی با پوشش PVC، پارچه های تورم PVC، پارچه قایق .

پارچه: 1000D * 1000D، 28 * 26

وزن: 1050gsm، 900gsm، 1100gsm، ...

ضد UV، ضد آب، چسبندگی بالا