صفحه اصلی > اخبار > محتوای

HP اعلام کرده است برنده جایزه صنعت چاپ دیجیتال آسیا اقیانوسیه

Jul 29, 2017

آسیا و اقیانوسیه، سنگاپور، 2010 ژوئیه 7، HP اعلام کرد که برنده جایزه نخستین چاپگر خدمات چاپ دیجیتال صنایع چاپ دیجیتال 2010 برنده جوایز دیجیتال چاپی HP Scitex (آسیا اقیانوس آرام و ژاپن) است. این جایزه در هجدهمین نمایشگاه تجهیزات فناوری تبلیغاتی شانگهای شانگهای و جوایز چاپ دیجیتال فدرال HP 2010 (منطقه آسیا اقیانوس آرام و ژاپن) در 7 ژوئیه ارائه شد.

اولین جایزه به شرکت ارائه خدمات چاپ (PSP) اهدا شد که موفقیت های زیادی را در صنعت چاپ دیجیتال در آسیا و اقیانوسیه و ژاپن به دست آورد. جوایز سال جاری بیش از 100 مدرک در پنج حوزه عمده منطقه به دست آورده است.


inkjet printing media

چاپ جوهر افشان بازار بزرگ است


digital printing media

کرسی های کامل در


نوشته های برنده در هر زمینه در نمایشگاه هجدهم HP در نمایشگاه تجهیزات فناوری تبلیغاتی بین المللی شانگهای از 8 تا 10 ژوئیه نمایش داده خواهد شد.

آلکس لیم، مدیر خلاق شرکت Groupe (Publicis) سنگاپور، گفت: "کارهای دریافت شده با کیفیت بالا باعث ایجاد حس شگفتی ما شده است. ما بسیار خوشحالیم که بتوانیم خلاقیت های خلاقانه را در صنعت چاپ دیجیتال نمایش دهیم. برنده شدن کار نه تنها به دقت و کیفیت بالا بالاتر از گاو معمول است، و استفاده هوشمندانه از رنگ و انواع رسانه ها، خلاق و تلاش برای گسترده ای از کارهای صنعت چاپ دیجیتال تعریف شده است، معنای واقعی هنر است.

large format digital printing

تکنولوژی چاپ دیجیتال بزرگ


UV flatbed printing

UV flatbed printing


کار در زمینه چاپ دیجیتال سبز نشان دهنده یک مفهوم چاپ کاملا جدید و نحوه استفاده از آن در تعدادی از روش های نوآورانه است. ادوات چان، مدیر بخش بازاریابی منطقه ای HP، ادوین چان، مدیر بخش بازاریابی منطقه ای HP، اعلام کرد: "به عنوان پهنای صنعت چاپ دیجیتال، ما می بینیم که تقاضای بازار برای چاپ با محیط زیست در حال افزایش است. HP متعهد به ارائه مشتریان است با راه حل های چاپی پایداری بالاتر، از طریق سرمایه گذاری بزرگ سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه برای حفظ محصول همیشه در دست است.

برنده جایزه Platinum از استودیوی کارت موسیقی چین (پکن) نمایش تکنولوژی شرکت آموزشی ویبولیتین، این شرکت به عنوان بهترین استفاده از خلاق، ظاهر، تجدید نظر در تبلیغات، رضایت مشتری و جوهر و رنگ و به عنوان " Danny Searle، مدیر اجرایی BBDO سنگاپور، گفت: "برنده جایزه بهترین برنده جایزه تبلیغاتی است." در طراحی طرح برنده جایزه پلاتین "نسخه های قایقرانی برای بازی های المپیک 2008"، مطبوعات بزرگ HP نقش مهمی ایفا کردند. کارها بسیار خوب است، که الهام بخش دیگر شرکت ها است. رهبران صنعت نیازمند تجارب، دانش و دیدگاه استثنایی نیستند، بلکه نه تنها پایه ای برای بقای آنها امروزه، بلکه پایه و اساس برای دستیابی به همان نتایج خوب در آینده است.

این شرکت که بهترین جایزه خلاق را به دست آورد، Innovative Out of Home Floats تولید شده توسط شرکت Pearl Graphics در پاکستان بود.


جوایز برندگان در زمینه های مختلف عبارتند از:

دسته بندی

برنده

کشور / منطقه

جایزه پلاتین

卡 乐 工房 (北京) 展示 技术 有限公司

چين

بهترین جایزه خلاق

Pearl Graphics 公司

پاکستان

جایزه تبلیغاتی حمل و نقل

طلا: 卡 乐 工房 (北京) 展示 技术 有限公司

چين

نقره: Pearl Graphics 公司

پاکستان

برنز: Autostriping India Pvt. با مسئولیت محدود

هندوستان

تبلیغات داخلی

طلا: M / S. صفحه اصلی چاپ

هندوستان

Silber: 卡 乐 工房 (北京) 展示 技术 有限公司

چين


برنز: Adgraphix

نیوزیلند

呢 من تبلیغات در فضای باز

طلا: 北京 飞 梦 电脑 图片 制作 有限公司

چين

نقره: Q Advertising Co، Ltd

تایلند

برنز:

- Macromedia Digital Imaging Private Limited

- JMD Digital Art Xchange Pvt.Ltd

هندوستان

هندوستان

نسخه متوسط ​​چاپ

طلا : PT Dwiputra Magisindo

اندونزی

نقره : RPM Technology Co.، Ltd

کشور کره

برنز : 11 FTC Enterprises، Inc

فیلیپین

چاپ دیجیتال سبز

طلا : 材 艺 工房

چين

نقره: 杭州 搜 样 材 艺 工房

چين

برنز : Studio Printart

هندوستان


معیارهای انتخاب نوآوری و خلاقیت، تبلیغ، انتخاب جوهر و رنگ، برنامه های چاپی، تولید، خلاقیت و زیبایی کلی پنج ناحیه زیر است:

تبلیغات حمل و نقل: از جمله کیت ماشین و برچسب تبلیغاتی.

تبلیغات در داخل: از جمله POP، تبلیغات پرتره داخلی و تبلیغات زمین، تبلیغات دیوار. تبلیغات بیرونی: از جمله بلوک ساختمان، کیسه های کف، نام تجاری تبلیغاتی، تبلیغات زمین، تبلیغات جعبه نور و تبلیغات نسخۀ نساجی (بنر و بنر).

محصولات چاپی متوسط: شامل هر نوع محصولات تزئینی که بر روی رسانه های سفت و سخت مانند شیشه، کاشی سرامیکی یا چوب چاپ می شوند.

چاپ دیجیتال سبز: شامل عملیات چاپ همراه با مواد زیر است:

- جوهر: استفاده از رنگ جوهر، جوهر لاتکس و جوهر UV.

- رسانه های چاپی: از مواد چاپی محیط زیست بازیافتی مانند آگهی های غیر PVC، الیاف پنبه، کاغذ بازیافت استفاده کنید.


کمیته انتخاب از هنرمندان گرافیک، تبلیغات گرافیک و رسانه های بین المللی، از جمله قضات:

- تبلیغات خلاقیت شرکت Alex Rom

- رئیس و مدیر ارشد خلاق شرکت BBDO سنگاپور دنی سیرل

- مدیر بازاریابی منطقه ای بخش چاپ دیجیتال HP Indigo Edcent Chan