صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه به موفقیت تبلیغ نجف آباد

Oct 30, 2017

اگر شما تازه به درجهتبلیغات utdoor، وظیفه بدانند چگونه می خواهید به آن ممکن است به نظر می رسد دلهره آور است.


محل خود را انتخاب کنید

اولین گام برای نام تجاری شما در بیلبورد تبلیغاتی که می خواهید به تبلیغات و مکان می خواهید تبلیغات در است. آیا می خواهید یک محل? مکان های مختلف? آیا مایلید که جمعیتی خاص و یا گروه های گوناگون جمعیتی هدف

یک ضرب المثل رایج در املاک و مستغلات است، "محل، مکان، محل"، و حتی اگر این املاک و مستغلات نیست، همان را برای تبلیغات در فضای باز نگه می دارد. ما که دسترسی به اطلاعات زیادی درباره هر مکان ما را، تا اگر شما مطمئن نیستید از دادن بهترین بدهید ما تماس بگیرید و ما شما از طریق فرایند هدایت کنید.


محصول خود را انتخاب کنید

بعد، شما نیاز به تعیین نوع محصول می خواهیم در تبلیغات. در فضای باز سنت Ashby گزینه عالی ارائه می دهد که شاملبولتن دیجیتال بولتن دائم بولتن دوار، نجف آباد TriVisionو حتیپوستر TriVision. هر محصول نقاط قوت منحصر به فرد است و در خدمت اهداف مختلف، بنابراین مهم است که درک محصول که شما می خواهید و چرا. ما در اینجا به کمک اگر شما نیاز به برخی از ایده ها و یا روشن شدن که گزینه بهترین راه حل برای اهداف خود است.


ایجاد آثار هنری خود را

گام بعدی ایجاد آثار هنری خود را پس از تصمیم محصول که می خواهید استفاده کنید! با تبلیغات در فضای باز برای حفظ خود پیام کوتاه و به نقطه و ارائه تصاویر قوی، فراخوانی احساسات به تعریف آن مهم است. از آنجا که تبلیغات در فضای باز صورت وقفه بازاریابی، شما فقط یک ماده از ثانیه برای انتقال پیام های معنی دار داشته باشد. تیم خلاق ما در اینجا به شما کمک می کند با ایده طراحی و ارائه بازخورد برای کمک به بهبود آنها به طوری که شما خلاق جذب دید بیشتر و تولید بهترین ROI است.


ارزیابی هزینه های & درک ROI

هنگامی که شما تصمیم گرفتم در آثار هنری و پیام شما، شما نیاز به ارزیابی هزینه های و مکان در دسترس بودن. پس از آن مهم است بنابراین ما به شما بهترین نرخ فعلی در دسترس برای بازار بدهد شما ما رسیدن به هزینه های تبلیغات در فضای باز، انعطاف پذیری و در دسترس بودن به طور گسترده ای، متفاوت است. ما همچنین به شما بنابراین شما می توانید درک آنچه انتظار برای صرف تبلیغات ارزیابی ROI شما برای محل داده شده کمک کنید.


digital bulletins

پوستر TriVision


rotary bulletins

بولتن دائم


TriVision billboards

بولتن بیلبورد