صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نحوه انتخاب بنر پی وی سی

Jul 11, 2017

   مواد بنر پی وی سیتشکیل شده از دو لایه از مواد پی وی سی و یک لایه از استحکام بالا فیبر نوری شبکه تشکیل شده از مواد تبلیغاتی نور جعبه است، طراحی رمان، انعطاف پذیری خوب، یکنواختی نور، پیرایش آسان، نصب ساده و دیگر حمل و نقل در فضای باز ویژگی به خصوص مناسب برای چاپ رنگی; می تواند دستیابی به ضد آب و ضد کپک مقاومت مقاومت سرد مقاومت در برابر حرارت، اثر ene UV، پارچه نور جعبه بسیار ویژه پارچه، که عمدتا از چاقو پوشش ساخته شده, کلندرکاری روش چسباندن و روش عمدتا با جوهر و رنگ است. به دلیل قوی ضد ايران ظرفيت پارچه جعبه نور، مواد محکم و با دوام است، رنگ روشن و با دوام است، مدل ابزار ویژه مناسب برای ساخت سجنبوردس تبلیغات در فضای باز بزرگ است.


13 oz banner manufacutrer

بنر 13 اونس


backlit flex supplier

بنر frontlit


backlit flex wholesale

فلکس دارای نور پس زمینه


Theپی وی سی فلکس بنر رولعمدتا مورد استفاده برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی و تبلیغات، بنابراین برای شناسایی کیفیت جعبه نور پارچه بسیار مهم است که نقاط در دیفرانسیل معمولا: ضخامت و استحکام کششی و انعطاف پذیری و قابلیت هوا خوری، شفافیت، شعله retardancy، لایه بردار قدرت، صافی و غیره...


PVC frontlit banner supplier

frontlit بنر برای نشانه


billboard banner supplier

بیلبورد و بنر


backlit flex wholesale

دارای نور پس زمینه بنر برای جعبه نور

علاوه بر تولید پارچه نور جعبه تبلیغات است نیز مناسب برای عروسی دکوراسیون مبلمان خانه, دکوراسیون ساختمان, طراحی موسسه و موزه و کتابخانه و سالن تربیت بدنی، موزه هنر دانشگاه، دبیرستان، هنرستان، بيمارستان بانک، بیمه، هتل ها، هتل ها، رستوران ها، ویلا، رستوران، teahouses، کافه ها و دیگر اماکن زمینه.


DERFLEX حرفه ای استتولید کننده بنر پی وی سیدر چین با تجربه بیش از 15 سال. اگر شما هر گونه علاقه در مابنر مواد، لطفا تماس با ما آزادانه.