صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نحوه انتخاب رسانه های چاپ دیجیتال

May 22, 2017

در سال های اخیر، خروجی چاپی دیجیتال به طور چشمگیری به عنوان یک جایگزین برای سیستم های تصویر سنتی (عکاسی سنتی) به طور چشمگیری افزایش یافته است. اول، مشکل قطعنامه، چاپ، کاهش رنگ و ضبط دیجیتال جالب است. هنگامی که کیفیت چاپ اساسا معادل تصویربرداری هالید نقره پس از مشکلات به دوام بیشتری از عکس های چاپی دیجیتال و رنگ نقره ای هالید. مشتری فقط می خواهد بداند: تا چه مدت می توان آن را (چاپ تصاویر) آخرین؟


PVC banner rolls

PVC بنر frontlit


digital printing media

مواد چاپ دیجیتال رول


در عکاسی سنتی، مجموعه ای از آزمون های استاندارد پیری تسریع شده برای مقایسه و پیش بینی ارزش امید به زندگی پشتیبانی و تصاویر وجود دارد. ISO10977 (که بعدا شرح داده شده است) با اندازه گیری های پایداری تصویری مواد حساس به رنگ مقابله می کند و به تست های پایداری تاریک و تست های قابلیت عکسبرداری طبقه بندی می شود. این استاندارد در سال 1993 تاسیس شد. نسخه اصلاح شده آن در حال طراحی است و به زودی منتشر خواهد شد. از آنجاییکه استاندارد برای چاپ رنگی وجود ندارد، آزمونها باید به نمونه های ثابت شده در صنعت عکاسی مراجعه کنند. کمیته ANSI / ISO (گروهی از تولید کنندگان چندگانه از صنایع عکاسی، صنایع جوهر و کاغذ، تکنولوژی جوهر افشان و غیره) در همان زمان که اصلاحات ISO10977 از سال 1994 آغاز شده است، همچنین برای ایجاد روش استاندارد آزمون برای رنگ ثبات رنگ کپی سخت. با توجه به رشد سریع فن آوری های خروجی جدید، مجموعه جوهر های جدید، رسانه ها و نتایج آزمایش سریع مورد نیاز است. از آنجایی که تست های بالای استحکام / غلظت بالا و تست های پیری آسیب به نقص تعامل می کند، پیش بینی های قابل اعتماد درازمدت دشوار برای رسیدن به شرایط معمولی نمایش داده می شود. علاوه بر این، خروجی رنگ چاپی منفی از عوامل مختلفی مانند رطوبت، آب و عوامل بسیاری غیر منتظره است. بنابراین، طیف گسترده ای از روش های تست مورد نیاز است از ISO10977. نیروی کار زیر کمیته کارهای زیر را انجام می دهد:

● مقاومت در برابر آب

● رطوبت مقاومت

● کاهش دما / ثبات تاریک

● ثبات نور در فضای باز

● تست اثر انگشت

● مشکلات شکننده دیگر و تجزیه و تحلیل تصویر


از آنجا که تصاویر جوهر افشان در تابستان گذشته در معرض جریان هوا (پدیده های محو شده) قرار گرفتند، یک گروه کاری به نام "گاز محو شدن" در دسامبر سال گذشته اضافه شد. مجموعه ای خاص از نمونه های چاپ جوهر افشان تحت یک منبع نور با قدرت بالا (50 کیلو وات) آزمایش شده و هیچ محو شدن قابل مشاهده در طی مدت زمان طولانی (یعنی یک ماه) مشاهده نشد. اما مشتریان با استفاده از همان مواد ادعا می کنند که تصاویر چاپی آنها فقط چند روز به رنگ نارنجی است:

هنگامی که بسیاری از افراد نتایج عالی دریافت می کنند، دیگران گزارش می دهند که تصاویر چاپ شده خود را پس از 24 ساعت به نارنجی تبدیل می کنند. "

در آزمون، نمونه در قاب قرار دارد و از جریان هوا در محيط جدا شده است. مشکل این است که این نتایج آزمون شامل محو شدن ناشی از عوامل بالقوه مختلف مانند سیستم های تهویه مطبوع نیست. برای از بین بردن این شرایط خاص، رنگ رویی در این کاغذ خاص اثر فزاینده ای بر عوامل مختلف محیطی دارد. محو شدن سریع تر رنگ های سایز باعث می شود تصاویری که در یک زمان کوتاه طراحی نشده اند و تبدیل به نارنجی شوند.


گزارش ها و داده ها از منابع دیگر نشان می دهد که این مقاله به ویژه ازن، نیتروژن، اکسید گوگرد و برخی از آلودگی های جوی دیگر حساس است. هنگامی که غلظت این ماده به اندازه کافی بالا باشد و تصویر چاپی به طور مستقیم در معرض هوا قرار می گیرد، ممکن است منجر به تیره شدن رنگ صورتی شود. تعادل رنگ قرمز / چاپ تصاویر پرتقال. این محو شدن جوهر اولیه به دلیل قرار گرفتن در معرض نور نبود. "

در نتیجه، نیروی کار جدید تلاش می کند آلودگی محیط زیست را به عنوان یک عامل احتمالی در محو شدن تصاویر چاپی هدف قرار دهد. از آنجایی که جهان بیشتر و بیشتر صنعتی می شود، کاهش محیط زیست آلوده بیشتر و بیشتر آشکار می شود. با این حال، تمام این مشکلات، پیشرفت استانداردهای جدید را به تاخیر می اندازند.


نمونه های فریم و غیر فریم در معرض نور شدید هوا و جریان هوا قرار می گیرند. علاوه بر این، نمونه ها در معرض ازن و دی اکسید نیتروژن برای پیش بینی بهتر اثرات آلوده کننده های محیط زیست می باشند. رنگ را انتخاب کنید، جوهر سری رنگدانه، هر چاپ دو نوع مختلف کاغذ، برای مشاهده تعامل جوهر و رسانه و پایداری رنگ و رنگدانه. چاپ جوهر افشان به دلیل رسانه های آن در زمینه تصویربرداری دیجیتال و استفاده گسترده از آن در محیط دفتر و خانواده است.