صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد فیلم بازتابنده مهندسی

Oct 06, 2017

فیلم بازتابنده یک محصول با تکنولوژی پیشرفته است که نوع جدیدی از مواد کامپوزیتی کاربردی است که در سالهای اخیر در جهان به سرعت توسعه یافته است. این یک نوع مواد مارک شب با طیف گسترده ای از کاربردهای است.

فیلم وینیل انعکاسی محصولی با تکنولوژی بالا است که نوع جدیدی از مواد ترکیبی کاربردی است که در سالهای اخیر در جهان به سرعت توسعه یافته است. این یک نوع مواد مارک شب با طیف گسترده ای از کاربردهای است. شرکت های خارجی از انتقال تکنولوژی تولید به کشور خودداری کرده اند. در حال حاضر تمام مواد مورد استفاده در کشور ما وارد می شوند. در میان آنها، محصولات 3M ایالات متحده به بزرگترین سهم تبدیل شده است، تنها این کشور صرف صدها میلیارد دلار در سال ارز خارجی می کند. پروژه 621 ساخته شده از لوازم خانگی ساخته شده از رول های وینیل بازتابنده مهندسی درجه ، محصول به پایان رسید 70٪، و شاخص های عملکرد اصلی آن به استانداردهای خارجی رسیده است. در حال حاضر مواد خام اصلی فیلم بازتابنده مهندسی توسعه یافته است، فن آوری های کلیدی اصلی برطرف شده اند و ساختار، تکنولوژی و پارامترهای فرایند وینیل بازتابنده تسلط یافته اند.


reflective vinyl film

مهندسی درجه وینیل بازتابنده


reflective vinyl supplier

رول های وینیل بازتابنده


road sign reflective vinyl film

ورقه عسل وینیل بازتابنده


ترافیک بزرگراه ملی در هر سال حدود 5 میلیون و 100 هزار متر مربع فیلم بازتابی را شامل می شود که 4 میلیون و 500 هزار متر مربع علامت جاده ای، 600 هزار متر مربع علامت گذاری می شود. در استفاده واقعی بیش از 70٪ از استفاده از فیلم بازتابنده مهندسی. با ساخت و ساز بزرگراه درجه بالا، تقاضا برای بازار فیلم بازتاب به شدت افزایش خواهد یافت.