صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مهندسی درجه فیلم انعکاسی

Sep 28, 2017

از سال 1940مهندسی درجه فیلم انعکاسیبا موفقیت به علائم استفاده شده است. ظهور این محصول برای اولین بار در جاده، اجازه می دهد تا شب رانندگی رانندگان برای پیدا کردن نشانه و منعکس کننده های مقابل خود راه سفر در پیش از آن.

reflective banner material

مهندسی وینیل درجه انعکاسی


traffic sign material

بازتاب وینیل رول


road sign material

وینیل انعکاسی ورق


ظهور این مواد به درجات مختلف، حل مشکلات زیر است که راه ترافیک مدیریت ایمنی جامعه در آن زمان.

1.نشانه های راهنه از راه دور در شب ديه ندارد;

2.، منابع نوری فعال مصرف منابع بزرگ و برخی از جاده ها شرایط ارائه برقی؛ لازم نیست

3.، که او نه حتی محتوای دیده باید؛ ببینیم منبع نور فعال ممکن است تداخل با راننده خط دید,

4-سرعت کم و باریک (متعارف سرعت قبل و بعد از 1940s) منعکس کننده علائم جاده تقاضا را برآورده می.

تا کنون فیلم انعکاسی گسترده در بسیاری از جاده های روستایی از راه دور و خارجی و در محیط های کم سرعت جاده که در آن تداخل تقریبا هیچ منابع نوری استفاده می شود.

در دهه 1970، سطح صنعتی تا حد زیادی بهبود یافته است، و فن آوری ساخت و ساز جاده بهبود یافته و سرعت speeded شده است. در بسیاری از مواد درجه مهندسی قادر به دیدار با تقاضا شده است. در حال حاضر جریان ترافیک، رانندگی وسیله نقلیه سرعت، بدون دخالت محیط زیست منبع منطقه و بسیاری از مناطق توسعه نیافته، آرم نکات ایمنی به خصوص غیر مهندسی درجه فیلم انعکاسی هنوز برنامه مشخص است.

پس از ظهور فیلم انعکاسی درجه مهندسی آن را یک بار برای ساخت جاده ای مورد استفاده قرار گرفت، ممنوع علائم هشدار دهنده علائم و نشانه ها و همچنین علائم کلی تبلیغات استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی بازتاب معکوس و ظهور مداوم مواد جدید، روشنایی مهندسی مواد بازتابنده درجه به تدریج قادر به پاسخگویی به نیازهای ایمنی محسوب می شود. در زمینه های توسعه یافته آن دیگر به اخطار و یا علائم ممنوعیت استفاده می شود. نشانه های بزرگ و جاده های درجه بالا نیز برای پیدا کردن است. در 2008 ایالات متحده ترافیک ملی ایمنی استاندارد، که می تواند فیلم انعکاسی (من کلاس فیلم ASTM) در بسیاری از موارد، روشنایی حداقل نیازهای امنیتی.

reflective vinyl material

از چسبمهندسی درجه فیلم انعکاسی، به طور کلی به فشار حساس و thermosensitive نوع دو نوع تقسیم، می توانید خمیر را کامل. با استفاده از جوهر مشابه با استفاده از تکنولوژی چاپ روی صفحه نمایش نیز انواع الگوهای آن چاپ کنید، می توانید. مهندسی سطح فیلم انعکاسی برای کاربرد آلومينيوم دمای عملیات ساخت و ساز به طور کلی مورد نیاز در 18 درجه سانتی گراد است. درجه حرارت بیش از حد کم است که خواص چسبناک که منجر به آسیب به زندگی علامت تاثیر می گذارد. انجیر. 2 نمودار طرح کلی از فیلم انعکاسی لنز تعبیه شده است.

مهندسی درجه فیلم انعکاسی از زندگی متوسط 3 ~ 7 سال فیلم دو بار (0.2 درجه /-4 درجه مثبت) به طور کلی مورد 100 cd/lx/m بر اساس تولید کنندگان مختلف سفید. برخی از تولید کنندگان ارائه تنها 7 سال فیلم انعکاسی و 7 سال بعد، ارزش نگهداری روشنایی حداقل 50% مقدار روشنایی اولیه است. برخی از تولید کنندگان ارائه تنها تضمین کیفیت برای 3 تا 5 سال. این است که عمدتا توسط مختلف فیلم انعکاسی مقاوم در برابر آب و هوا ایجاد می شود، ساخته شده فیلم انعکاسی از همان مواد اولیه، مورد استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف جغرافیایی، طول عمر متفاوت است.

نیاز به توجه بیشتر به نقطه,فیلم انعکاسی وینیل درجه مهندسیروشنایی و روشنایی ثبات قدرت و قابلیت هوا خوری، برخی از اثرات کیفیت تولید فیلم انعکاسی از برخی از اساس مهم هستند. در این مناطق به برش گوشه در هر لینک هر چند هزینه محصول کاهش می دهد اما کیفیت خواهد شد تا حد زیادی کاهش می یابد، به خصوص قابلیت هوا خوری و پارامترهای بهتمترك شکاف، می توانید بدیهی است که منعکس کننده کیفیت فیلم انعکاسی درجه مهندسی .