صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد مختلف سیستم های مختلف

Nov 15, 2017

DERFLEX تولید کننده حرفه ای برای مواد تبرئالی مورد استفاده برای سیستم های پوشش کامیون است . چند سیستم بین برای مرجع شما وجود دارد

truck tarpaulin truck

فاصله بین کامیون ها


PVC coated tarpaulin material

سیستم های پوشش کامیون


vinyl truck tarp

18oz مواد تبرید


سیستم های اقتصادی با کیفیت و دوام بالا به قیمت مناسب هر بودجه. این سیستم ها برای کامیون های کوچک و متوسط ​​و کامیون های تخلیه شده و تریلر طراحی شده اند و دارای فنرهای سوپاپ، مسکن و بالابر های سنگین هستند. سیستم های اقتصادی ایده آل برای محوطه سازی، کاوش، و شرکت های کفپوش که نیاز به سیستم های ساده و عملی که در کمتر از یک ساعت نصب می شوند، آسان هستند و می توانند از استفاده روزمره لذت ببرند. مواد بین در وینیل یا مش در دسترس هستند.


سیستم های جانبی رول تریلرهای تا 53 پا را در یک سیستم جانبی به طرف دیگر می پوشانند. این سیستم ها در درجه اول برای کشاورزی، ساخت و ساز و حمل و نقل زباله استفاده می شود، این سیستم ها به صورت دستی یا الکتریکی و دارای پارچه ضد آب، مش و یا وینیل می باشد. سیستم های رول مرکزی کوه ایده آل برای جا دادن بارهای طولانی بارهای شیبدار هستند. سیستم های سبک رینگ جانبی در دسترس هستند. سیستم ها را می توان به اندازه 6 ساعت نصب کرد. لبه های قابل تنظیم فولادی با یک گزینه از لنزهای آلومینیومی یا فیبر شیشه ای استاندارد می آیند. ایده آل برای بازارهای زباله و کشاورزی است.


تلنگر بین سیستم ها سیستم های متنوع و کاربردی هستند که ایده آل برای ساخت و ساز، حمل و نقل آسفالت و بازیافت است. سیستم های فلیپ بین سیستم های قابل اطمینان، کم نگهداری می توانند بر روی بدنه کامیون تا 48 پا و در سیستم های دستی یا کاملا اتوماتیک در دسترس باشند. انواع گزینه های موتور، بین، و نصب. اختیاری 18 اونس. بین مواد یا مواد گرم بالا در دسترس است.


سیستم های پرتوی فوق العاده قوی، سبک وزن و کمربند، تریستورهای زباله ای کامل را برای تریلر 45 فوت یا بیشتر فراهم می کنند. این سیستم های سبک وزن 300 پوند است. یا کمتر - نیمی از سیستم های رقبا، بنابراین شما بر روی حمل و نقل تمرکز می کنید، نه اینکه چقدر سیستم بین سیستم شما به بار شما اضافه می کند. سیستم های ترمینال جانبی Flip در تنظیمات تک یا دو تلنگر در دسترس هستند. آنها به عنوان سیستم پیچ و مهره نصب می شوند، به این معنی که جوشکاری لازم نیست، بنابراین سیستم ها می توانند به سرعت نصب شوند. سیستم های جانبی تلنگر سریع، 100٪ انعطاف پذیری را فراهم می کنند، بارها را تا 20 ثانیه پوشش می دهند. سیستم های جانبی Flip Tarping حتی می توانند بارهای شیب دار را پوشش دهند. ایده آل برای حمل و نقل زباله و ضایعات.


سیستم های کانتینر Roll-Off عبارتند از Crank N 'Roll tarps ، دست بین، و ضد آب رول tarps . برای اطلاعات بیشتر در مورد هر سیستم بینابینی، روی دسته بندی های مربوطه کلیک کنید.


سیستم های Flatbed عبارتند از فولادهای بیناب، کیسه های کویل و لبه های چوبی . آنها انواع مختلفی از دستگاه های کنترل بار را برای کاربردهای مسطح ارائه می دهند، از جمله: راتچیتس و تسمه های چرخ دنده، نوارهای لنگر و بین، محافظ های لنگر و گوشه، زنجیره ای و زنجیره ای و 18 اونس. وینیل بین