صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش های مختلف تمیز کردن تصاویر مواد

Sep 13, 2017

در این مقاله، بیایید در مورد تصویر زمینه بحث کنیم، نحوه تمیز کردن کاغذ دیواری را بعد از آن که بر روی دیوار اعمال شود

timg (1).jpg


تصویر زمینه پی وی سی پلاستیک

تصویر زمینه پی وی سی، سطح اصلی رزین پی وی سی، تصویر زمینه پلاستیکی پلاستیکی لایه ای است و اگر تفاوت دمای داخلی بسیار بزرگ باشد، تصویر زمینه پلاستیکی پلاستیکی ممکن است گسترش حرارتی، انقباض سرد، منجر به آلیس شود.

اگر کاغذ دیواری پلاستیکی پیچش یا حلقه زنی وجود دارد، می توانید چهره تصویر زمینه را در لبه آلیس، آلیس به راحتی، با سشوار موی دم 10 ثانیه، با دستان خود را به سمت توسط آلیس، تا زمانی که سیمان و خشک.


کاغذ دیواری فوم

کاغذ دیواری فوم نرم و ضخیم است و سطح آن دارای شکل انعطاف پذیر یا محدب الاستیک است. این شکل مانند تسکین، دانه چوب و غیره است.

تصویر زمینه فوم مقعر و سطح محدب گرد و غبار تجمع آسان باید به طور منظم تمیز، به طوری که به ظاهر تاثیر نمی گذارد، به طور کلی 3-6 ماه تمیز کردن یک بار، می تواند جاروبرقی یا قلم مو را در آب تمیز غوطه ور، توجه به نفوذ آب اسپلایزینگ


تصویر زمینه طبیعی

ساخته شده از مواد طبیعی مانند چوب، علف، سادگی طبیعی، ظریف و سخاوتمندانه. وقتی که نوشیدنی ها یا آبجو بر روی کاغذ دیواری بپاشید، شیمیایی واکنش بسیار آسان است و تصویر زمینه را از بین می برد.

شستشوی مایع در تصویر زمینه طبیعی باید بلافاصله پردازش شود، با استفاده از پاک کردن پارچه نیمه خشک، با پاک کننده تصویر زمینه تمیز کار نکنید تا اسپری را روی لکه تکان دهید و سپس حلقه های سفید را پاک کنید. تمیز کننده تصاویر پس زمینه را می توان با پاک کننده های پلاستیکی جایگزین کرد.


تصویر کاغذ خالص

تصویر کاغذ خالص یک تصویر طبیعی است که به طور کامل از خمیر کاغذ ساخته شده است. این دارای تنفس خوب و جذب رطوبت است. این مواد دکوراسیون منزل ایده آل با کربن کم و حفاظت از محیط زیست است. پاک کردن کاغذ دیواری پاک نمی تواند به طور مستقیم شسته شود.

اگر تصویر کاغذ خالص رنگ آمیزی شده است، به طور مستقیم با آب تمیز شسته نمی شود، به طوری که تمامیت کاغذ دیواری را تضعیف نکنید، به آرامی پاک کنید. مانند کشف تصویر زمینه فوم، توری سطر با سوزن سوراخ سوزنی برای آزاد کردن گازها، و سپس تزریق چسب، با ساییدگی سایبان.


تصویر زمینه چوب فیبر

تصویر زمینه چوب فیبر، حفاظت از محیط زیست و تنفس بهترین است، طولانی ترین عمر مفید، می توان بهترین تصویر زمینه نامیده می شود. رنگ های نرم و طبیعی، بدون آسیب شیمیایی به بدن انسان، اولین انتخاب برای خانه سالم است. این دوام است، می تواند با آب شسته شود و می تواند با یک برس شسته شود، اما مدت زمان طولانی از نور مستقیم خورشید، کاغذ دیواری را زرد می کند.

مواد طبیعی از طریق تابش اشعه ماوراء بنفش طولانی مدت، تصویر زمینه را به رنگ زرد، به نظر می رسد کثیف، بسیار قدیمی است. استفاده از "ضد آب سالم" حوله مرطوب را پاک کن، پس از نیم ساعت، اثر قابل ملاحظه، می تواند تکرار دوباره امتحان کنید.


تصویر زمینه غیر بافته شده

با توجه به استفاده از فناوری فیبر گیاهی طبیعی غیرقانونی، مدل ابزار دارای مزایای نیروی کششی قوی، حفاظت از محیط زیست، بدون خراشیدگی، بدون زردی، نفوذ پذیری هوا و تمیز کردن آسان است.

آسان ترین راه برای تمیز کردن کاغذ دیواری غیر بافته شده است که دارای یک لایه سطحی از جلوگیری از لایه های مایع و روغن، قابلیت رفع شستشو است، بنابراین می توان آن را با اسکراب صورت تضمین کرد، حتی با قلم مو یا قلم مو، نگران نباشید کاغذ دیواری را خراشیده


تعمیرات تصویر زمینه تابستانی

اجتناب از اشعه ماوراء بنفش مستقیم

آفتاب تابستان، کاغذ دیواری هنگامی که قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به دلیل نقش اشعه ماوراء بنفش، آسان به محو شدن. متخصصان تصویر زمینه نشان می دهد که سایه باید برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید در حالی که ساکنان دور از خانه استفاده می شود مورد استفاده قرار گیرد.

اجتناب از جریان هوا نامنظم

مراقب باشید که تجهیزات تهویه مطبوع و سایر هوای گرم را به طور مستقیم بر روی کاغذ دیواری نگذارید، زیرا کاغذ دیواری در گرما ممکن است تغییر شکل، تغییر رنگ ایجاد کند. تصویر زمینه در تابستان معمولا باز است، آلیس، پدیده دیوار محلی است که عمدتا به دلیل درجه حرارت، رطوبت و سایر دلایل تزئینی گسترش و انقباض حرارتی داخلی است.

توجه به تنظیم رطوبت در داخل اتاق

سیگار سیگار یا بخار از آشپزخانه تصویر کوتاه را در کوتاه مدت ایجاد می کند، تراکم یا رطوبت عامل اصلی لکه ها، لایه برداری، کپک زدن است، برای جلوگیری از این دو نوع وضعیت، ما باید توجه داشته باشیم تهویه تابستان و تنظیم رطوبت داخلی.