صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تفاوت بین Frontlit فلکس و نور پس زمینه فلکس چاپ

Nov 10, 2017

تفاوت بین Frontlit فلکس و نور پس زمینه فلکس چاپ

انعطاف پذیری frontlit چیست؟

بنر فلکس Frontlit هنگامی استفاده می شود که چراغهای جلو بنر را نشان می دهد که در زیر نشان داده شده است. این بستر سفید با ضخامت 340 گرم است. این سطح نرم و ظریف است. این آگهی ها در هر دو براق و مات پایان می یابد. آنها به راحتی می توانند در فضای باز و در محیط داخلی مقاوم باشند.

frontlit flex banner


انعکاس نور پس زمینه چیست؟

بنر فلش با نور پس زمینه استفاده می شود زمانی که شما چراغ اشاره در پشت بنر همانطور که در زیر نشان داده شده است. این بستر سفید با قطر 510 گرم است. این آگهی ها دارای قابلیت انتقال بالا هستند. آنها مخصوص چاپ دیجیتال هستند. آنها می توانند در فضای باز و در محیط داخلی به آسانی مورد استفاده قرار بگیرند، زیرا مقاوم به آب و هوا و آب است. تصویر روشن تر و قابل رویت با نور پس زمینه به علت شفافیت پایین تر. این سازگار با اکثر پرینترهای حلال است.

backlit flex banner


تفاوت طراحی

تفاوت زیادی در طراحی بین لبه های جلویی و نور پس زمینه وجود ندارد. همیشه توصیه به استخدام یک آژانس طراحی گرافیک خوب است. برای مراقبت از فلش با نور پس زمینه باید استفاده شود از ترکیب مناسب رنگ که تعریف، به طوری که کیفیت چاپ بهترین است به عنوان نور در پشت است. شما می توانید بنر طراحی شده در نرم افزار Adobe، قرعه کشی، PDF، Adobe Photoshop. اگر شما با این نرم افزار راحت نیستید، توصیه می شود که طراحان گرافیک را استخدام کنید.


نصب و راه اندازی فلزی frontlit و backlit

هر دو جلویی و نور پس زمینه نیاز به نصب متخصص دارند. نصب نیاز به ساخت جعبه، پرچم قبلی را در صورت لایحه حذف می کند و همیشه بهتر است به تیم متخصص برگردد. هزینه نصب به اندازه بنر، محل نصب و بستن آن بستگی دارد و اگر نیاز خاصی وجود داشته باشد.