صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پارچه DERFLEX محبوب بنر و وینیل بنر مواد

Nov 18, 2017

DERFLEX محبوب ترین پارچه بنر و بنر مواد بنر در نیمه سال گذشته:

Backdrop fabric banner

PVC banner scrim

پارچه

Wallscapes Suede - مواد بوم پوشش داده شده ما 20 اونس است. پارچه پنبه ای بافتی که می توان آن را با دوام و شفاف ساخت و یا می توان آن را مستقیم به دیوار با بیشترین چسب تجاری برای پوشش دیوار نصب کرد. ایده آل برای پوشش دیوار کل، تئاتر صحنه، و یا مجموعه تلویزیونی و یا فیلم.

InteliCoat Matte Canvas - طراحی شده برای تولیدات هنری خوب و بر روی فریم ها انجام می شود. همچنین می توان با دوختن و انعطاف پذیری، و یا با جیب های قطبی برای آگهی های تزئینی ساخته شده است.

پارچه پلی استر پوشش داده شده - پارچه پلی استر پوششی ما یک پارچه بافته شده از پلی استر است که کیفیت چاپ عالی را می دهد که می توان آن ها را با هم مقایسه کرد. مناسب برای برنامه های کاربردی داخلی و برنامه های کاربردی در فضای باز کوتاه مدت، این مواد با کیفیت ترین پارچه ما است.

Ultra Poplin Canvas - 7 اونس.، پارچه بافندگی پلی استر با کشش کمی برای کیفیت چاپ پر جنب و جوش. این ویژگی باریک و خواص چین و چروک های کوچک، این بوم متنوع است برای گرافیک و سیستم های فریم بزرگ.


مواد وینیل بنر

13 اونس PVC Coated Banner - یک پارچه بنر مجتمع نایلون پوشش داده شده با وینیل طراحی شده برای چاپ بزرگ و بزرگ؛ ایده آل برای برنامه های کاربردی که نیاز به یک بستر بدون درز. این پایان مات سفید است. این مواد جلویی، رنگ واقعی و پر جنب و جوش چشم را جذب می کند بدون اینکه مشکلی در مورد ماهی چشم ها، ریزش یا ریزش رنگ داشته باشد. جوهر خشك نخواهد شد و زمان خشك شدن با چسباندن چهره به چهره كم است.

13 اونس SuperSmooth BlockOut Scrim Banner - یک بنر 14 میلی لیتری وینیل پوشش داده شده که 100٪ شفافیت را برای چاپ دو طرفه فراهم می کند. مناسب برای رول بنر ایستاده، خوب آگهی ها و سایر برنامه های کاربردی بالا پایان است.

Panagraphics Backlit Banner - Panagraphics Backlit Banner برای برنامه های کاربردی با نور پس زمینه متوسط ​​و طولانی ایده آل است. حلال قابل چاپ، قابل کشش و دوختن، این ماده را می توان در فریم ها، برای سایبان ها، و یا برای برنامه های کاربردی بنر ساده با نور پس زمینه استفاده می شود.

14 اونس BACKLIT یک ماده با کیفیتی شفاف با نیروی کششی بالا و دوام طولانی است. مواد را می توان از پشت روشن کرد و بنابراین برای تبلیغات روشن در مناطق داخلی و خارجی مناسب است.

مش 9 اونس. Banner - یک پارچه خالص با مقاومت بالا و بر اساس نفوذ پذیری هوا بسیار عالی است، به عنوان حامل تبلیغاتی بزرگ برای تبلیغات نمایشی و کپسوله سازی ساختمانی واجد شرایط است. این محصول مناسب برای آگهی هایی است که تحت فشارهای زیاد باد قرار می گیرد.

Super Mesh Banner - جایگزین فوق العاده سنگین. مقاومت در برابر شعله، مقاومت در برابر انفجار، این مواد را انتخاب خوبی برای مناطق باد بالا است.

16 اونس PVC Frontlit PVC Coated Banner - یک ماده با کیفیت بالا ارائه ویژگی های چاپی درجه اول است. یک طرف در براق رنگ است، در حالی که طرف دیگر تا انتهای مات است و این امر می تواند تاثیرات تبلیغاتی پیام را افزایش دهد.

Eclipse 13 اونس. Banner - Eclipse یک زیربنای جلو با پشتی سیاه رنگ است که به طور مطلوب برای برنامه های بنر و بیلبورد مناسب می باشد. این می تواند برای هر برنامه کاربردی روشن و یا بلوک نیز استفاده می شود.

15 اونس UltraBlockout Pro Banner - پوشش داده شده و قابل چاپ در هر دو طرف، UltraBlockout BannerTM Pro 15 اونس. برای نشانه های دو طرفه و آگهی ها مناسب است و می تواند برای برنامه های داخلی و خارجی در حد متوسط ​​باشد