صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طبقه بندی وینیل بازتابنده

Aug 27, 2017

فیلم بازتابنده به طور عمده در انواع علائم راهنمایی، علائم، معادن، فرودگاه ها، کارت های امنیتی، مناظر صحنه، علائم تجاری، مارک های زمین، صفحات و غیره استفاده می شود.
درجه وینیل بازتابنده به درجه الماس، درجه قوی، درجه مهندسی و درجه اقتصادی تقسیم می شود.

reflective vinyl engineering grade

وینیل بازتابنده


reflective vinyl printing grade

وینیل بازتابنده برای تبلیغات


reflective banner for outfdoor advertising

بنر بازتابنده


درجه انعکاسی وینیل مهندسی

فیلم های انعکاسی مهندسی مناسب برای نشانه های عمومی ترافیکی، یعنی منظومه، درجه دو، درجه سه، درجه چهار، نشانه های جاده ای و موقت استفاده می شود. به طور کلی به حساس به فشار حساس و حساس نوع دو تقسیم شده است. با استفاده از جوهر مشابه، تکنولوژی چاپ روی صفحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا انواع الگوها را بسازد.

استفاده از: علائم راه، علائم ممنوعه، علائم هشدار دهنده و نشانه ها، و همچنین استفاده از نشانه های تبلیغاتی عادی.

عمر: معمولا 3 تا 7 سال، با توجه به تفاوت سازنده. بعضی از تولیدکنندگان تنها 7 سال فیلم بازتابنده را ارائه می دهند و 7 سال بعد، مقدار نگهداری روشنایی حداقل 50٪ از مقدار روشنایی اولیه است. برخی از تولید کنندگان فیلم های انعکاسی را برای 3، 5 و 7 سال ارائه می دهند.

صفحات کف مناسب: صفحه آلومینیومی، ورق فولادی.

دمای کار: نیازهای عمومی در 18 ~ 28 درجه سانتیگراد.


فیلم بازتابنده با کارایی بالا

فیلم بازتابنده قوی نوعی فیلم بازتابنده مقاوم است که حداقل سه بار روشن تر از فیلم بازتابنده مهندسی است. این مواد با موفقیت برای ایجاد علائم ترافیک استفاده می شود. حتی اگر علائم در زوایای بزرگتر و در مناطق روشن باشد، فیلم بازتابنده قدرت بالا نشانه ها را به وضوح نشان می دهد، به طور موثر هشدار دادن به وضعیت خطرناک پیش از راننده.

فیلم بازتابنده قوی برای نشانه های عمومی ترافیکی، یعنی بزرگراه های معمولی، کلاس اول، درجه دو، درجه سه، کلاس چهار جاده و استفاده موقتی از علائم مناسب است. به طور کلی به حساس به فشار حساس و حساس نوع دو تقسیم شده است. با استفاده از جوهر مشابه، تکنولوژی چاپ روی صفحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا انواع الگوها را بسازد.

استفاده از: علائم راه، علائم ممنوعه، علائم هشدار دهنده و نشانه ها، و همچنین استفاده از نشانه های تبلیغاتی عادی. زندگی: به طور کلی 10 سال، مجموعه ای از فیلم بازتابنده در استفاده عادی، 10 سال پس از مقدار نگهداری روشنایی حداقل 80٪ از مقدار روشنایی اولیه.

صفحات کف مناسب: صفحه آلومینیومی، ورق فولادی.

دمای کار: نیازهای عمومی در 18 ~ 28 درجه سانتیگراد.


الماس بازتابنده فیلم

اصل انعکاس آن با اصل انعکاس دانه های شیشه ای مورد استفاده در مهندسی و فیلم انعکاسی با قدرت بالا متفاوت است. از آخرین تکنولوژی منعکس شده از مکعب میکرو کریستال استفاده می کند.

هر کدام از مکعب های الماس در بازتابنده الماس متحد شده و مرتب شده اند و در گوشه ای از یک سانتی متر از مواد بیش از 930 مکعب مکعب وجود دارد. لایه نازک لایه مکعبی میکرو کریستالی مهر و موم شده است تا یک لایه هوا ایجاد شود تا نور حادثه یک انعکاس کل داخلی ایجاد کند به طوری که بدون بازتابنده فلزی بتوان بهترین اثر انعکاس را به دست آورد. مقایسه فیلم های بازتابنده مهندسی درجه و بازتابنده درجه بالا الماس ساخته شده از مواد پلی کربنات مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش و تکنولوژی کریستالیت مکعب و سنتی، منعکس کننده عملکرد آن نه تنها دو برابر، بلکه همچنین به میزان قابل توجهی عملکرد زاویه گسترده را بهبود می بخشد. روشنایی فیلم بازتابنده الماس بیش از شش برابر بیشتر از مهندسی است و بیش از سه برابر بالاتر از قدرت است.

علائم ترافیکی برای جاده های با کیفیت بالا و شهری. در استفاده عادی، مقدار احتباس روشنایی پس از 10 سال حداقل 50٪ از مقدار روشنایی اولیه است. با استفاده از جوهر مشابه، تکنولوژی چاپ روی صفحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا انواع الگوها را بسازد.

استفاده از: علائم راه، علائم ممنوعه، علائم هشدار دهنده و نشانه ها، و همچنین استفاده از نشانه های تبلیغاتی عادی. زندگی: به طور کلی 10 سال، مجموعه ای از فیلم بازتابنده در استفاده عادی، 10 سال پس از مقدار نگهداری روشنایی حداقل 50٪ از مقدار روشنایی اولیه.

صفحات کف مناسب: صفحه آلومینیومی، ورق فولادی.

دمای کار: نیازهای عمومی در 18 ~ 28 درجه سانتیگراد.