صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نوارهای فیلم سیگار

Oct 17, 2017

نوارهای فیلم سیگار، نیز نامیده می شودbiaxially گرا فیلم پلی پروپیلن دود، به عنوان نامیده می شودفیلم سیگار، که اکسترود شده و توسط مواد پلی پروپیلن کاربردی مختلف کشیده. در حال حاضر، تولید کنندگان داخلی به طور کلی سه تکنولوژی چند لایه (A/B/C) توسط طراحی دو بعدی با کارایی بالا استفاده کنیدنوارهای فیلم سیگار، با شفافیت بالا و براق، مواد غیر سمی)، ساختار مولکولی پایدار است، یک تابع خاص مانع از بو و رطوبت آن است به ماده ایده آل برایفیلم بسته بندی و سیگار.

BOPP cigarette film manufacturer

نوارهای فیلم سیگار


BOPP cigarette film supplier

فیلم بسته بندی و سیگار


BOPP cigarette film wholesale

فیلم سیگار


خواص و کاربردفیلم شسته شده دود

ضریب اصطکاک استنوارهای فیلم سیگارکشویی ویژگی شاخص برای سیگار بسته بندی دستگاه در حال اجرا، ضریب اصطکاک مناسب بسیار مهم است، نیاز به فیلم خوب حرارت کشویی تا دیدار با سرعت بالا در شرایط گرما (400 /rain ~ 600 /rain) رسید، خط تولید بسته بندی کامل می تواند سرعت عملکرد تاثیر نمی گذارد. ضریب اصطکاک فلزات خارج از فیلم به خصوص ضريب اصطکاک حرارتی در دمای بالا باید پایین تر باشد. در روند فیلم بسته بندی سیگار خارج از عامل لغزش در کانال های غشاء و فرآیندهای غشایی تشکیل شیار تاشو بشقاب، آهن، ریل و سایر قطعات فلز و چون این فلزات و قطعات در حال اجرا در شرایط دمای بالای 50 درجه سانتیگراد، با افزایش بنابراین عملکرد گرم اسلاید فیلم مناسب تر برای شرایط کاری واقعی از دستگاه، بسته بندی 60 گرم کشویی اصطکاک دما، ضریب اصطکاک فیلم 45 درجه ضریب اصطکاک فیلم را افزایش می دهد به سرعت افزایش یابد ضريب به کلید کنترل. ضریب اصطکاک در طرف دیگر غشاء و سیگار جعبه بسته کاغذ باید بالا, که شکل گیری دیفرانسیل کشویی ویژگی های فیلم در داخل و خارج به منظور تسهیل محل سیگار و خوب در فیلم نازک تشکیل چرخ، بهبود کیفیت اثر جمع و جور بسته بندی تاشو. به عنوان عامل لغزش استر را معمولا انتقال، دوره ذخیره سازی برای انتقال به سطح فیلم به ایفای نقش کامل به آن نیاز دارد، است که این فیلم پس از یک دوره ذخیره سازی بسیار صاف خواهد شد.


أنتستتك مالکیت و کاربرد آن

در فرایند بسته بندی سیگار الکتریکی تولید شده توسط فیلم است اثرات بد در برش، انتقال و تاشو, است که منجر به شکست فیلم در ماشین. ویژگی أنتستتك یکی از شرایط اساسی برای اطمینان از کارکرد روان و دقیق از دستگاه بسته بندی می باشد. در حال سیگار بسته بندی فیلم الکترواستاتیک تقسيم به دو قسمت، بخشی از فیلم های خود را با الکتریسیته ساکن بخش دیگری در حال بسته بندی سیگار به علت اصطکاک ایجاد شده توسط الکتریسیته ساکن است. الکترواستاتیک فیلم خود را نسبتا آسان به کنترل، اما در سیگار الکترواستاتیک فرایند بسته بندی تاکید برخی از تولید فیلم سیگار تنها فیلم های استاتیک خود را از ارزش کمی است دشوار است به کنترل و harmfulness گسل در بیشتر، لیو، در حالی که نادیده گرفتن بسته بندی الکترواستاتیک در فرایند تولید، نتیجه عملکرد تشخیص فیلم است. خوب اما عملیات همیشه اشتباه است. انتستتك و معمولا به لایه میانی فیلم اضافه می شوند. بنابراین، به منظور به دست آوردن بهتر اثر أنتستتك فیلم معمولا باید دوره ذخیره سازی. در دستگاه بسته بندی سیگار الکتریسیته ساکن می تواند هدایت سریع فلز منتقل می شود یا دل eliminator استاتیک در محیط رطوبت بالا نیز منجر به سطح فیلم علاوه بر الکترواستاتیک است. در فیلم نسبتا زیادی برق و یا خشک فصل (زمستان، برای مثال) می تواند قرار داده شده در کارگاه بسته بندی کارخانه مشعل فیلم پیشاپیش، کارگاه بسته بندی می تواند تنظیم رطوبت ایده آل، آب و یا مرطوب طبقه و یا حوله مرطوب در انتهای رول فیلم یکی از است راه حل های اضطراری.


سفتی و کاربرد آن

فیلم سیگارسفتی بالا تاشو در فرایند بسته بندی با کیفیت بالا می تواند به دست آورد و در بسیار کوتاه می تواند زمان مکث کنید رسیدن حرارت آب بندی اثر خوب است، شرط لازم برای بهبود سرعت بسته بندی پر سرعت دستگاه بسته بندی مواد مناسب است خودکار انتقال. حرارت آب بندی شرایط مختلف سیگار دستگاه اغلب متفاوت است و حرارت آب بندی دما از نوع همان سیگار ساز در محیط های مختلف متفاوت است. بنابراین، طیف گسترده ای از حرارت آب بندی درجه حرارت کارکرد روان و دقیق از سیگار های مختلف ماشین آلات بسته بندی را تضمین می و فیلم سازگاری خوب است. فیلم دود حرارت آب بندی محدوده دمایی باریک است، دستگاه بسته بندی سیگار بر عملکرد حرارتی آب بندی درجه حرارت را می توان به پنجره بسیار باریک تنظیم، مجموعه دهان حرارت آب بندی دمای کمی بالاتر داغ چین و چروک خوردن و مجموعه کم دمای حرارتی آب بندی و آب بندی محکم ندارد و رول با رول بین حرارت تنظیم دمای آب بندی متفاوت است دشوار برای کنترل دمای حرارت مهر و موم است.


انقباض و کاربرد آن

فیلم شسته شده دودمعمولا به نوع معمولی و حرارت جمع شدنی نوع دود فیلم تقسیم شده است. عملکرد انقباض حرارتی از نوع معمولی فیلم سیگار هستند به طور کلی کوچک، کنترل انقباض حرارتی در عمومی (2% - 5%)، مورد استفاده در سیگار و جعبه کپسول نرم. میزان انقباض حرارتی باپ حرارت جمع شدنی تنباکو فیلم به دلیل آن انقباض حرارتی بالا بالاتر از 7% است. پس از بسته بندی, بسته های سیگار می تواند محکم و مساوی بسته و تنگی بسته سیگار می تواند بدون استراحت اطمینان. مشخصه اصلی اثر بسته بندی خوب است; نوع معمولی فیلم سیگار را برای غلبه بر فیلم های بسته بندی جعبه سخت چین آرامش مشکل، حرارت سیگار نوع فیلم به دلیل استفاده از تکنولوژی پردازش خاص با انقباض حرارتی کم، سرعت بسته بندی بالا شفافیت و براقیت بالا و بهتر است.


خواص نوری و برنامه های کاربردی

چشم انسان بهترین ابزار برای ارزیابی خواص نوری نازک است، چون شرایط نور کافی به آن را تنها با چشم انداز، کنترل نیست، آن می تواند بر خلق و خوی بیننده و کنترل کیفی. به دست آوردن تضمین کیفیت قابل اعتماد و قابل اعتماد استفاده از هدف و پارامترهای قابل اندازه گیری برای تعیین کمیت ظاهر است. Glossiness و جوي دو شاخص مهم از خواص نوری فیلم های شسته شده کمی هستند. رقیق به شفافیت درصد نور است که اقدامات انتقال نور از حادثه نور در یک زاویه بزرگتر از زاویه است. از طریق مشاهده فیلم نازک، باریک زاویه پراکندگی بیشتر روشن مونتاژ زاویه پراکندگی باعث کاهش کنتراست و مه مبهم و مه آلود و کم علامت تجاری کیسه سیگار روشن و روشن نشان می دهد الگوهای می تواند است. Glossiness احساس بصری هنگام ارزیابی سطح فیلم به دست آمده است. بیشتر بازتاب نور به طور مستقیم بر روی سطح این فیلم بالاتر glossiness. غلظت بالا و براقیت بالا سطح بازتاب نور منعکس شده به وضوح تصویر کم براق سطح بازتاب نور در تمام جهات در انتشار تصویربرداری با کیفیت کاهش، می تواند منعکس کننده اشیاء دیگر نمایش روشن، اما فازی. براقیت بالا روشن اثر بصری را به کیسه های سیگار بیاورد.