صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ساختار پارچه معماری

Oct 07, 2017

استفاده از پارچه های PVC پوشش داده شده برای راحتی بزرگ برای زندگی مردم، دامنه استفاده از آن گسترده است، و مواد تزیینی PVC ، با توجه به نیازهای مختلف به سه طبقه تقسیم می شوند:

سه سطح تارپولین وجود دارد: تارپولین معمولی، سه ضد تیپولین، پنبه ضد آفتاب، تارپولین معمولی دارای ویژگی های مقاومت پیری و ویژگی های ضد التهاب زندگی خوب، شایع ترین است. سه پارچه به طور عمده به اثبات پیری، ضد آب، ضد کپک زده اشاره می کند؛ پنج علاوه بر سه در برزیل در خارج از اما همچنین مقاوم در برابر آتش. مورد نیاز فشار آب برابر یا بیشتر از 2000MM آب، ساختار پارچه معماری ، درجه حرارت سرد -20، آزمایش ضد انفجار به عنوان درجه بازدارنده شعله، بیش از V-2 است. این چندین پارچه سه و پنج مورد نیاز عمده تارپولین است.

سه پارچه و پنج تیپ ضد پلاستیکی با الزامات با کیفیت بالا، بنابراین تولید کننده مربوطه به طور عمده در مواد پارچه PVC، کاربر می تواند با توجه به نیازهای واقعی، سه تارپولین، تی شرت خود را با نمرات مناسب.


technical fabrics for architecture

پارچه های صنعتی پی وی سی


architectural structures fabric

پارچه های پی وی سی پوشش داده شده


architectural structures technical fabrics

ساختار پارچه معماری


پارچه های ساختمانی معماری پارچه های با کیفیت PVC با کیفیت است. ضد UV، anti-midret، ضد آب، ضد انفجار، ضد پیری، ضد خوردگی و غیره.

DERFLEX ساخت پارچه های معماری رقابتی ، پارچه های ساختمانی معماری ، اگر علاقه دارید، لطفا با ما تماس بگیرید آزادانه.