صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تحلیل تاثیر مقدار PH در کیفیت کاغذ

Sep 10, 2015

بهترین کاغذ در فرایند چاپ است بی طرف، مقدار pH در حدود 7 یا کمی قلیایی. به عنوان مثال، معمولا در چاپ افست با پوشش کاغذی، کاغذ بدون پوشش استفاده می شود نوشتن مقاله مقدار pH خنثی باید. مقاله، جوهر خوب، نسخه PS ترخیص سهام. اقدامات نوار تست pH مقدار pH موجود اندازه گیری نیز توسط مغناطیسی pH متر استخراج می تواند.

انجام چاپ نیاز به کاغذ مقدار pH خنثی است. با این حال، به دلیل اندازه در pulping فرایند مواد پرکننده و رنگدانه تفاوت تركيب کاغذ را ممکن است فرایند اسیدی و یا چاپ نیاز به کاغذ مقدار pH خنثی است. با این حال، به دلیل اندازه مواد فرایند pulping پرکننده و تفاوت ترکیب رنگدانه کاغذ اسیدی یا قلیایی را ممکن است. به عنوان مثال: در روند کاغذ در با وازلین شیعه لاستیک دوغاب در با باید از کلر و اسید های آلی وجود دارد اگر نه مناسب برای پردازش، ساخته شده از کاغذ بر اراده است اسید; در فرایند ژانگ ساخته شده در حال استفاده از سود سوز آور (سود) و قلیایی پرکننده و رنگ مواد، دوغاب در از اب قلیایی باقی مانده، و و نه برای لزوم پردازش، ساخته شده از کاغذ بر اراده قلیایی است.

اسید منع چاپ کاغذ جوهر خشک کردن اسید قوی تر است، جوهر خشک آهسته تر. به عنوان مثال برای سیگار کارخانه بسته های چاپ شده در زمان همان جوهر، مطبوعات همان فاصله از مبدأ دو نوع مختلف از کاغذ پوشش داده شده, با این حال، سرعت خشک شدن به طور گسترده ای متفاوت. پس از تماس با کارخانه کاغذ پوشش داده شده از طریق آنالیز فیزیکی و شیمیایی، کند خشک کردن کاغذ پوشش داده شده پر کننده کاغذ، ترکیبات حاوی مواد اسیدی منجر به کاغذ پوشش داده شده اسید است. تولید کاغذ چاپ فرآیندها و رنگ فیلم خشک تاثیر تعیین کننده در مهار اسيد فیلم جوهر چاپ کاغذ است. کاغذ مقدار pH از 5.5 به 4.4 جوهر خشک کردن سرعت کاهش را سه برابر کند. کاغذ اسیدی است، همچنین بر رنگ چاپ.

کاغذ قلیایی خواهد شد به طور کلی اشتباه باشد می توانید سرعت بخشیدن به سرعت خشک شدن جوهر. در واقع اثر آشکار اما سریع تر نیست، به هیچ وجه نسبی هستند. بالا، گراور، روی صفحه نمایش چاپ, کاغذ pH تاثیر می گذارد تنها جوهر خشک آهسته تر. چاپ افست خشک شدن جوهر کاغذ pH نه تنها تاثیر. با توجه به افست نه آب راه حل، قادر به تمیز کردن سورفكتانت، عوامل اسیدهای خیس کردن. اگر مقدار کاغذ pH بالاتر از 9 ساعت در حال چاپ کاغذ مواد قلیایی با مواد اسیدی آب خنثی خواهد شد، مقدار pH محلول چشمه تاثیر می گذارد. علاوه بر این، کاغذ های اسیدی را امولسیون جوهر باعث شناور کثیف.

اگر حاوی اسید رایگان در مقاله، کاغذ به تدریج توسط اسید کاهش دوام کاغذ برده خواهد شد. در زمان چاپ طلا، نقره، تذهیب کاغذ اسید است با پودر آلومینیوم فویل رنگ نقش پذیری، مشت زدن، از دست دادن روشنایی و رنگ واکنش نشان می دهند.