صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مزایای استفاده از تصویر زمینه

Aug 30, 2017

DERFLEX رقابتی ترین محصولات تصویر زمینه به سراسر جهان را تامین می.

مزیت های اصلی از تصویر زمینه: عملکرد خوب، سالم، مدت زمان طول، بسیاری از گونه های، و غیره...

printable wallpaper manufacturer

تصویر زمینه زیست


solvent wallpaper wholesale

کاغذ دیواری برای محیط زیست و حلال


solvent wallpaper supplier

کاغذ دیواری در خانه دکو


رنگ خوب عملکرد: هنگامی که ما metope نقاشی را انتخاب می کنید در پالت رنگ دیوار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد تفاوت رنگ کوچک است، قلم مو به رنگ metope اغلب با ایده های اصلی خود را کاملا سازگار است. رنگ تصویر زمینه همیشه خالص، زیرا تصویر زمینه از فروش رب به دیوار رنگ را تغییر دهید، مورد رسانیدن نگران نباشید.

سلامت و حفاظت از محیط زیست: رنگ مات عمدتا از چهار بخش تشکیل شده: آب و مواد پایه (امولسیون) و رنگدانه و مواد و تجهیزات جانبی. بسیاری از اجزای سازنده به هوا برای مدت زمان طولانی در معرض و تولید مواد شیمیایی مضر و رنگ مات انتشار گاز فرمالدئید. تصویر زمینه به طور کلی از سه بخش تشکیل شده است دو بخش کاغذ و جوهر و دیگر بستگی به طبقه بندی مواد تصویر زمینه. از نظر ترکیب تصویر زمینه برای بدن انسان مضر بسیار پایین تر از رنگ مات است. (تصویر زمینه وجود سه نوع مواد مضر، فرمالدئید، فلزات سنگین، وینیل کلراید منومر آن، هنوز هم ممکن است برای سلامت انسان مضر است.)

زندگی طولانی خدمات: کاغذ دیواری استفاده پیشرفته تولید, مواد بهتر آن، طول عمر.

سرعت ساخت و ساز سریع، پاک است: رنگ دیوار به ترک برخی از علائم، اما آن سخت است به حذف، اما خمیر کاغذ دیواری اگر طغيان چسب به طور تصادفی به قاب پنجره یا قرنیز به طور کلی استفاده از ما پارچه مرطوب و یا اسفنج تمیز می تواند به سرعت است.

سبک غنی: خرید تصویر زمینه مورد علاقه خود را، هر اثر مورد نظر.

فضای قیمت: قیمت می تواند نیازهای سطوح مختلف را تامین کند.