فیلم ذخیره سازی نور

فیلم ذخیره سازی نور برای نشان دادن علائم ایمنی، علائم کشتی و علائم راهنمایی عمومی استفاده می شود و محصولات غیر سمی و غیر رادیواکتیو هستند و خواص شیمیایی پایدار دارند.

جزئیات محصول

فیلم ذخیره سازی نور برای نشان دادن علائم ایمنی، علائم کشتی و علائم راهنمایی عمومی استفاده می شود و محصولات غیر سمی و غیر رادیواکتیو هستند و خواص شیمیایی پایدار دارند. این دارای روشنایی اولیه بالا، زمان طولانی و انعطاف پذیری خوب است.

Light storage film

Light-storing vinyl film

night glowing film

فیلم ضبط وینیل با ضبط نور می تواند دیجیتال با دستگاه های UV چاپ شود. همانطور که نور را در روز می تواند ذخیره کند و در شب تاب بخورد. این مواد خوب برای صرفه جویی در انرژی و برای برنامه های کاربردی ایمنی است.

DERFLEX تولید و عرضه فیلم درخشان شب را به بسیاری از کشورها در سراسر جهان می دهد. اگر علاقه بیشتری دارید، لطفا با ما آزادانه تماس بگیرید


مواد جدید DER یکی از پیشروترین تولید کنندگان و تامین کنندگان فیلم های ذخیره سازی فیلم چین است که با کارخانه های حرفه ای قادر به تولید فیلم با کیفیت بالا با کیفیت با قیمت رقابتی می باشند و ما همیشه می توانیم محصولات شما را برای فروش ارائه دهیم. به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: فیلم ذخیره سازی نور، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like