Frontlit Flex مواد بنر برای نشانه های در فضای باز

DERFLEX به طور حرفه ای مواد مغناطیسی پلاستیکی را برای نشانه های در فضای باز تولید می کند. انتقال نور پایدار، جذب جوهر خوب، همراه با کارایی ضد UV، اشباع کننده های شعله و قیمت کارخانه، باعث می شود که بنرهای تبلیغاتی در فضای باز در بین رقبا رقابت کنند.

جزئیات محصول

DERFLEX به طور حرفه ای مواد مغناطیسی پلاستیکی را برای نشانه های در فضای باز تولید می کند . انتقال نور پایدار، جذب جوهر خوب، همراه با کارایی ضد UV، اشباع کننده های شعله و قیمت کارخانه، باعث می شود که بنرهای تبلیغاتی در فضای باز در بین رقبا رقابت کنند.


محصولات اصلی:

DW1231: مواد بنر frontlit لمینیت سرد، 200D * 300D، 18 * 12، 280gsm (7oz)

DW1351-H: مواد بنر frontlit داغ لمینیت، 300D * 500D، 18 * 12، 340gsm (10oz)

DW1552: مواد بنر قوی، 500D * 500D، 9 * 9، 440gsm (13oz)

DD1188: پهنای باند PVC با پوشش 1000D * 1000D، 18 * 18، 510gsm (15oz)

مواد اولیه رول پانل با پوشش پی وی سی پوشش داده شده است


مزایای نشانه های فضای باز:

نشانه های بیرونی مخاطبان گروه های فضای باز را گسترده می کنند، بسیاری از رسانه های تبلیغاتی جعبه نور در فضای باز انتخاب می کنند. تبلیغات جعبه نور در فضای باز از طریق درب اول، اطلاع (ستون)، نقاشی جعبه نور قطب در قالب محتوای تبلیغاتی. بزرگتر از سایر آگهی های چاپی، فونت های بزرگ، بسیار قانع کننده هستند.

دوربینی از آثار تبلیغاتی بسیار قوی و بسیار مفید برای جامعه نوین سریع و کارآمد است. مردم عجله به طور عمدی در مسیری طولانی می روند.

هر دو ویژگی ارزیابی وجود یک زندگی تبلیغاتی است، چرا توسعه سریع جعبه نور در فضای باز و محبوبیت کاربران، به دلیل انواع مختلف تبلیغات است.

چراغهای تبلیغاتی در فضای باز که بیشتر از بسیاری از کسب و کارها مورد توجه قرار می گیرد، به این دلیل است که مزایای بسیاری وجود دارد.

سیاه پشت بنر frontlitمواد جدید DER یکی از برجسته ترین مواد چسبنده فلیکر چین برای تولید کنندگان و تامین کنندگان علائم در فضای باز است و با کارخانه های حرفه ای ما می توانیم مواد منفجره با کیفیت بالا را برای نشانه های در فضای باز با قیمت رقابتی تولید کنیم و همیشه می توانیم محصولات شما را ارائه دهیم برای فروش به محصولات عمده فروشی از ما خوش آمدید.
Hot Tags: مواد مغناطیسی جلو frontlit برای نشانه های در فضای باز، مواد بنر بنر در فضای باز
پرس و جو

You Might Also Like